ارائه خدمات ابزار آلات ساختمانی – ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

از اهم وظایف شرکت آبتین سازه مدرن ، ارائه خدمات ابزار آلات ساختمانی ، تخصصی ، شبانه روزی ، گسترده  و با کیفیت بالا می باشد .

 

شرکت آبتین سازه مدرن  آماده ارائه خدمات زیر می باشد :

  •  تشخیص ترکیدگی شیروانی آلاچیق : مهم ترین بخش یک آلاچیق سقف آن می باشد. شرکت آبتین سازه مدرن در تمام فصول آماده ارائه خدمات شیروانی آلاچیق می باشد .
  • کار در ارتفاع واترجت : یکی از برترین فواید و مزایای واتر جت این است که ذاتاً دارای خاصیت برشکاری سرد می‌باشد و ایجاد حرارت نمی‌کند که همین خاصیت به مواد اجازه برش می‌دهد. در صورتی که در سایر روش‌های برشکاری مواد یا می‌سوزند یا ذوب شده و یا این که ترک بر می‌دارند.
  • خدمات موتورخانه : تنظیم و عیب یابی موتور خانه از تخصص های اصلی شرکت آبتین سازه مدرن می باشد . عیب یابی و سپس ترمیم موتور خانه در صورت لزوم از اولویت های شرکت می باشد .
  • نصب دوربین مدار بسته : نصب دوربین های مدار بسته در مناطق اداری ، مسکونی ، مدارس ، مهد کودک ها ، بیمارستان ها ، ادارات ، واحد های تولیدی و تجاری و … با تکنولوژی های روز دنیا از قبیل تکنولوژی بازگشت نور ، عدم وجود تاخیر در تصاویر دریافتی و …
  • تخلیه چاه لوله باز کنی : ارائه خدمت در زمینه تخلیه چاه و لوله باز کنی در تمام نقاط تهران .

شرکت آبتین سازه مدرن آماده نگهداری ،تعمیر و ارائه خدمات ابزار آلات ساختمانی و همکاری با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی در استان تهران می باشد .

ارائه خدمات ابزار آلات ساختمانی_http://abtinsazehmodern.ir
ارائه خدمات ابزار آلات ساختمانی_http://abtinsazehmodern.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *