تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب ظفر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب ظفر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت آب در یخچال اغلب به خاطر انسداد لوله تخلیه است. در این بخش به نحوه ی تعمیر نشت های لوله های متصل به یخچال هایی که سردکننده آن ها در پایین قرار دارند، می پردازیم.

ابتدا قطعات را جدا می کنیم:

برای تعمیر نشتی یخساز اولین مرحله باز کردن درب آن است. در یخچال را تا حد ممکن باز کرده و کشو ها را از آن خارج می کنیم. اگر کشو ها مانع دسترسی به پنل می شوند آن ها را باز کرده و کنار می گذاریم. همچنین اگر نگهدارنده کشو ها مانع از دسترسی می گردد ، پیج آن ها را باز کرده و آن ها را جدا می کنیم. تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب ظفر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

صفحه دسترسی را باز کنید:

از پیچ گوشتی بکس شش بر برای باز کردن پیچهای صفحه دسترسی استفاده می کنیم. هرگونه لامپ یا سنسوری که به صفحه متصل شده را جدا کنید. سپس صفحه را کنار می گذاریم.

ضایعات باقیمانده را تمیز کنید:

با استفاده از موچین ضایعات به جا مانده را برطرف می کنیم.

آب کشیدن با استفاده از لوله:

با استفاده از لوله آب های حاصل از نشت را تخلیه کرده و مطمئن می شویم که مایعی به جا نمانده است. 

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب ظفر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نکته های تشخیص ترکیدگی لوله آب یخساز:

اگر متوجه آب روی زمین نزدیک یخچال شدید، ابتدا لوله های یخ ساز را بررسی کنید. می توانید از سنسورهای تشخیص آب نیز در کنار یخچالتان استفاده کنید تا کفپوش دچار خرابی نشود. همچنین اگر لوله های یخ ساز خشک بودند ممکن است لوله های تخلیه دچار گرفتگی شده باشند. این لوله ها آب حاصل از ذوب شدن یخ و برفک ها را منتقل می کنند.

این آب معمولا درون محفطه ای در پایین یخچال تخلیه م گردد. سپس گرمای حاصل از خشک کن این آب را تبخیر می کند. اگر محفطه پر شود یا خطوط انتقال دچار گرفتگی شود ، آب وارد دیواره های داخلی و همچنین زمین می شود. 

برای رفع انسداد نیز اقدامات زیر را انجام می دهیم:

برای دسترسی به آب کش ، ابتدا صفحه دسترسی از پشت یخچال را باز می کنیم. ممکن است برای هر یخچال متفاوت باشد. کار را با خارج کردن مواد یخ زده آغاز می کنیم.

سپس کشوها و نگهدارنده آن ها را خارج و سپس صفحه دسترسی را خارج می کنیم. ضایعات خشک کن را تمیز می کنیم . سپس با آب داغ یخ ها را ذوب و با لوله مایعات تخلیه می کنیم. سپس نشت آب را بررسی می کنیم. اگر نشتی رخ نداد می توانیم یخچال را سرهم کنیم. اما اگر مشکل همچنان پابرجا بود باید از روش های دیگری بهره برد و با مشاوره و حضور ما در محل ، مشکل رفع خواهد شد. 

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب ظفر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب ظفر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *