تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب اندرزگو ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب اندرزگو ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آیا برای رفع نم دیوار، بهتر نیست اول بند کشی کاشی ها را مجددا آنجام دهیم؟ آیا استفاده از مواد بندکشی مخصوص کاشی می تواند مفید باشد؟ اگر علت نم و رطوبت دیوار، فقط بندکشی باشد، این راه حل می تواند مفید باشد، در غیر اینصورت، بندکشی و مواد پلیمری برای بند کشی، مشکل را حل نمی کند.

مواردی که باعث مرطوب شدن دیوارها می شوند:

1-نشت از لوله های آب و فاضلاب:

تشخیص این موارد توسط لوله کش و گاهی با استفاده از دستگاه امکان پذیر است.

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب اندرزگو ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

2-در نتیجه سوختن گاز طبیعی در پکیج های گازسوز:

در اثر سوختن گاز طبیعی در محفظه احتراق پکیج و وسایل گاز سوز آب تولید شده و از دودکش آن خارج می شود.

برخی مواقع این آب که بصورت بخار از دودکش پکیج خارج می شود، در لوله های خروجی دودکش (مخصوصا در هوای سرد) میعان می کند و باعث رطوبت در نما و یا دیوار خانه می شود. که در اینصورت شکل و یا مسیر لوله خروجی پکیج باید تغییر کند.

توجه کنید که عایق های رطوبتی بهترین جایگزین برای ایزوگام وقیر وگونی وهمچنین مورد استفاده برای پشت بام،سرویس های بهداشتی،حمام،نمای ساختمانها،پارکینگ،استخر،سونا،جکوزی،بالکن وکلیه سطوحی که به نحوی با آب سر وکار دارند.

مقاومت بسیار بالا در مقابل نفوذ آب ورطوبت ،مقاوم در برابر مواد شوینده،رفع نم بدون نیاز به تخریب ،غیر قابل اشتعال ،ضد خزه ،جلبک و باکتری،بدون بو وعوارض های جانبی ازجمله مزایای عایق های رطوبتی می باشند.

  عایقکاری جداره های خارجی ساختمان، می تواند ۳۵ تا ۵۵ درصد از اتلاف حرارت ناشی از سقف،کف و دیوارهای مجاور فضای آزاد را کاهش دهد. انتخاب روش مناسب عایقکاری ساختمان نیازمند توجیه فنی اقتصادی می باشد و به عوامل مختلفی نظیر وضعیت جدار، هزینه عایقکاری،نمای خارجی ساختمان و … بستگی دارد. همچنین روش های عایقکاری ساختمان های احداث شده با ساختمانهای درحال ساخت متفاوت می باشد. همچنین در جلوگیری از نشت و نم و توزیع آب لوله های ترکیده شده احتمالی جلوگیری کرده و احتمال خسارت و تخریب ساختمان را به حداقل کاهش خواهد داد.

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب اندرزگو ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب اندرزگو ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *