تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله اراج تهران 09127527087

تشخیص ترکیدگی لوله اراج تهران 09127527087

در شرکت آبتین سازه مدرن ، تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله به کمک دستگاه های به روز و مجهز انجام خواهد شد و سپس مراحل تعمیر لوله برای جلوگیری از نشتی آب انجام می گیرد . اگر سیستم لوله کشی فاضلاب کاملا فرسوده باشد ممکن است به زودی در محلی دیگر با مشکل نشتی آب روبه رو شوید که در این صورت می توانید با تعویض لوله کشی ساختمان از این مشکل جلوگیری نمایید . 

تشخیص ترکیدگی لوله اراج تهران 09127527087

از جمله دستگاه هایی که در زمینه ی نشت یابی لوله بسیار موثر بوده است و به انسان کمک نموده تا به راحتی محل دقیق نشتی آب لوله های فاضلاب را جست و جو کنند دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله است . این دستگاه در شرکت های لوله بازکنی مورد استفاده است . 

این دستگاه با کمک یک فرستنده ی امواج ، امواج را به سمت لوله ها ساطع کرده و با دریافت امواج به کمک گیرنده ، به وجود ترکیدگی و نشتی آب پی می برد . 

نشت یابی در دستگاه نشت یاب با روشهای خاص کامپیوتری و با استفاده از امواج بازگشتی از سطح زمین صورت می پذیرد . 

اگر امکان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه وجود نداشته باشد به ناچار باید اقدام به تخریب ساختمان نمود . اما با استفاده از روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیازی به خرابی نیست . 

لازم به ذکر است که هیچ کدام از این دستگاه ها هوشمند نیستند و کار با این دستگاه ها نیازمند دانش فنی و تخصصی لازم می باشد تا مسیر لوله کشی و محل نشتی به درستی تشخیص داده شود . 

abtinsazehmodern.ir

تشخیص ترکیدگی لوله اراج تهران 09127527087 با نیروهای متخصص و ماهر 

تشخیص ترکیدگی لوله در کمترین زمان ، خدمت دهی شبانه روزی ، بهره گیری از تجارب مهندسین و تکنسین های مجرب ، هزینه مناسب در شرکت خدماتی آبتین سازه مدرن 

گوش به زنگتان هستیم : 09127527087

همکاران ما :  تخلیه چاه لوله بازکنی تهران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *