تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مسیل جاجرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مسیل جاجرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت بازدید کنندگان وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن . در این بخش طریقه لوله کشی های  پلی اتیلن و فوقانی با رویکرد ضد نشت و مقابله با ترکیدگی لوله ذکر شده است. تکنسین های شرکت آبتین سازه مدرن ضمن تعمیر لوله های خراب ، پوسیده و ترکیده ساختمانی، با استفاده از دانش تخصصی خدمات ساختمانی اقدامات لازمه برای جلوگیری از نشت لوله را انجام می دهند.

از آنجا که مخازن پلی‌اتیلن وقتی پر می‌شوند، گسترش می‌یابند، لوله‌کشی آنها باید انعطاف‌پذیر باشد. همه لوله‌های متصل به مخزن باید به طور صحیح بسته شوند و هیچ فشاری نباید بر اتصالات وارد شود. همه حفره‌ها و لوله‌های باید به طور کامل قبل از پر شدن تکمیل شوند.

لوله‌های پلی‌اتیلن، انعطاف‌پذیر نیستند. برای انعطاف‌پذیر بودن باید از شلنگ‌های منعطف استفاده شود. بدون اجازه کتبی سازنده نباید سوراخ اضافی در دیواره مخزن ایجاد شود. با انجام این کار یکپارچگی ساختار مخزن حفظ شده و به زودی خراب نمی‌شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

 جلوگیری از نشت لوله های فوقانی :

بالای مخزن قسمت خاصی برای ورودی و سرریز آب طراحی شده است. توصیه می‌شود که از عایق در بالای لوله‌کشی استفاده شده و باید مراقب باشید که در زمان ایجاد حفره، سوراخ ایجاد شده کاملاً مطابق با اندازه لوله باشد. برای ایجاد سوراخ باید از ابزار مناسب استفاده شود.

سرریز باید با فاصله از کف، لوله‌کشی شود تا از ایجاد خوردگی جلوگیری شود. سرریز به شکل چوب هاکی است و لوله تخلیه که کار کند باعث می‌شود که جریان کافی به وجود نیاید و در نهایت بالای مخزن خلأ ایجاد می‌شود. زاویه سرریز و لوله تخلیه باید زاویه 90 درجه داشته باشند.

همان طور که در راهنمای لوله‌کشی گفته شده، باید برای شرایط عملیاتی، سرریز و تخلیه بیش از حد کافی در نظر گرفته شود.

آب و هوا باید بتوانند از مخزن خارج شده و حداکثر دبی نیز بتواند وارد مخزن شود. اگر مخزن به اندازه کافی تخلیه نشود، ناگریز در بالای مخزن مکش ایجاد شده و باعث از بین رفتن سریع مخزن می‌شود.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مسیل جاجرود ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *