تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و لوله بازکنی در قلهک 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و لوله بازکنی در قلهک 09126533022

خصوصيات يك سيستم تشخیص ترکیدگی و نشت یابی با دستگاه به هدف پیشگیری 
مهمترین فاکتور در انتخاب و خرید یک دستگاه، هزينه های جاری و تحمیلی آن در مدت عمر اقتصادي و فعالیتش در سیستم می باشد و بها خرید آن در اولویت بعدی قرار می گیرد. برآیند اینکه یکتا خرید سازمان بر اساس آنالیزها و بررسی هایی که بدست کارآزمودگان  تعمیرات و حفاظت که درباره قابليت اطمينان و تعميرپذيري فنی دستگاه صورت گرفته، اقدام به خرید آن بر بنیاد استاندارد مصوب سازمان، در یک پروسه مشترک با واحد نت، می کنند.
در يك سازمان سطح جهاني و ممتاز بايد تمام عوامل عملياتي، مهندسي و نگهداري و تعميراتي همه در جهت اهداف سازمان حركت كنند. در يك سازمان ممتاز كه مهمترين هدف آن توانايي چشم وهمچشمی درزمينـه قابليت اطمينان ساخت و هزينه هاي ساخت است، اين اهداف بايد در سايردپارتمان‌ها و از جمله نت نيز در اولويت بالاتري نسبت به اهدافي چون كاهش هزينه‌هاي نگهداري و كاهش سررسید بيكاري ناشي از عمليات نت پیمان داشته باشند. نتيجه اين رويكردافزايش پیوسته اثربخشي كلي تجهيزات و در نتيجه كاهش هزينه‌هاي كلي ساخت است.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و لوله بازکنی در قلهک 09126533022


يك سازمان ممتاز داراي سياستي مشخص دربرگیرنده برنامه هاي سه تا پنج ساله براي پيشرفت در زمينه قابليت اطمينان و عملكردنت است. اين سياست با تمام مشخصات آن از آنگونه پارامترهاي ضروري قابليت اطمينان ونت، ویژگی هاي كاركردي و كليدي آنها، دلايل اهميت آنها، شیوه تشخيص كاركنان از حركت به سوي اهداف و غيره بايد در كل سازمان ابلاغ و درك شود. در نتيجــــه اولويت بندي كارها طبق احساسات نخواهد بود و طبق صلاح و در جهت سياست سازمان چهره ميگيرد.

در صورتي كه كاركنان تشخیص ترکیدگی لوله ازمهارت بالايي برخوردار باشند، نيازي نيست كه سرپرستان و مديران فني وقت زيادي راصرف تعلیم آنها كنند و وقت خــود را به برنامه ريزي و زمانبندي كارها، تعيين نيازهاي آموزشي و اتمام آناليز دلايل خرابيها اختصاص دهند. در نتيجه،سازمان از يك سازمان منفعل و واكنشي تبديل به يك سازمان مبتني بر تفكر و حل مسئله خواهد شد و تعمیرات ساختمانی صرف حل مشكل و انجام اقدامات اصلاحي خواهدشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و لوله بازکنی در قلهک 09126533022-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و لوله بازکنی در قلهک 09126533022

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما هستیم

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *