تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله (نشتیابی لوله) بدون ویرانی ، دستگاه مادون قرمز یکتا از روش های تشخیصی می باشد که در تند ترین زمان و با نهایت دقت محل دقیق نشت و یا ترکیدگی لوله را مشخص می کند.
تشخیص ریزبین و نقطه ای محل ترکیدگی و نشت لوله آب بوسیله دستگاه مترقی نشت یابی و سپریدن اصلاحات و تعمیرات لازم بصورت 100% تضمینی و شبانه روزی
متخصصین تاسیسات خدمت رفع ترکیدگی لوله را در محل های مختلفی مثل خانه ها، آپارتمان ها، مراکز تجاری و اداری و ویلاها ارائه می کنند. مشکلات رایجی مانند نشت لوله آب، گرفتگی، رفع رطوبت و نم دیوارها و کف، و ترکیدگی لوله از آنگونه مواردی است که در این دسته بندی خمت انجام می شود. این سخت می تواند برای لوله های پایان به سینک ظرفشویی، فاضلاب آشپزخانه، گرمابه و سرویس بهداشتی و همین طور لوله کشی آب ماشین لباسشویی و ظرفشویی اتفاق بیافتد. متریالی که در ساخت لوله های آب بکار می‌رود معمولا از دو نوع آهن و یا PVC می باشد که نوع دوم به علت نرمش پذیر بودن اغلب در حال کاربرد است. بعضی از ایرات اولیه در لوله کشی مثل به کارگیری لوله ها یا انصالات نامناسب می‌تواند به مرور موعد مایه پوسیدگی و خوردگی لوله ها و در نهایت ترکیدن یا نشتی دادن آنها شود. ترکیدگی لوله می تواند بصورت اورژانسی و یا در ابعاد حقیر تر رخداد بیافتد. عوامل متعددی بر قیمت رفع ترکیدگی لوله کارایی می گذارد که با هم به آنها می‌پردازیم.

    تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022

اگر به اندازه ی کافی خوش شانس باشید، نشتی لوله خود را با علائمی نشان خواهد داد. مهم ترین این علائم، خیس شدن سطوح است. لوله های شغل شده در دیوار، در صورت وقوع ترکیدگی لوله ، باعث نم زدن دیوار خواهند شد.

در صورتی که رنگ بخشی از حصار شروع به دگرگون شد و متمایل به استخوانی رنگ شد، علایم وجود رطوبت است. ترک خوردگی و باد کردن رنگ دیوار، از آنگونه ی این نشانه هاست. هر یک از این علائم، با لمس آن ناحیه می توانید میزان نم را تشخیص دهید.

در صورتی که لوله ها در کف  گذاشته شده باشند، با نشت آب، می توانند مایه لق شدن کفپوش ها یا خیس شدن زمین شوند. در منزل های چند طبقه، شدنی است نم به طبقه ی پایین سرایت کند.تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022

هر چقدر راحت تر به محل ترکیدگی پی ببریم و موعد اقلیت برای پیداکردن نقطه اصلی بگذاریم خرج کمتری برای همه کار خواهیم پرداخت. در مواقعی که بر پای بست، گمان اشتباه یا کمک نگرفتن از نیروی تاسیساتی به قدر کافی کارآزموده مایه می‌شود که محلی آفت ببیند یا ویرانی شود که ترمیم و بازسازی آن بیچارگی به خرج مجدد دارد. به راستی متریال به شغل رفته در محلی که لوله دچار ترکیدگی شده از عواملی است که بر هزینه کل کار اثر می‌گذارد. به عنوان نمونه اگر این رخداد در آشپزخانه یا گرمابه افتاده باشد دربایستن به کاشیکاری حصار یا سرامیک کف خواهد بود. در حالیکه دیگر دیوارهای منزل معمولا پوشش گچ و نقاشی دارند. البته این را هم در ذهن داشته باشید که معمولا بعد از تشخیص محل ترکیدگی لوله کوشش می‌شود که کار با دست کم زیان و بدون بیچارگی به بازسازی دوباره به سپریدن برسد.

بنابر این اگر تنها مسئله ای که مایه شده است تا شما پی ببرید که بیچارگی به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله دارید، این است که مبلغ رسید آب شما زیاد گران شده است، اما هیچ رد و پرتو ای در سقف و دیواره ها در خصوص محل تخمینی ترکیدگی لوله ها و بروز نشت آب ندارید، به شکیبیدن فراوان، محل بروز نشت آب، در کف ساختمان است و در این حالت شما نیاز به نشت یاب چیره دست تری دارید تا با سهم گیری از تجربیات خودش و برآورد محل عبور لوله ها و اتصالات و … نسبت به پیدا کردن محل ریزبین ترکیدگی لوله اقدام کند.

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022

در بعضی مواقع رطوبت زدن بارو و یا سقف و حتی کف، محدوده ترکیدگی لوله را لغایت حدی مشخص می کند و تشخیص شغل با کمک دستگاه محل ریزبین تر لوله ترکیده را شناسایی می کند الی در هنگام ترمیم لوله کشی و رفع رطوبت و نم به میزان اقلیت بارو تخریب شود و حتی در مواقعی لازم به کندن دیوار نیست و تشخیص پیشه با مواد خاصی که اصطلاحا به مواد نانو معروفند و یا…، مشکل نم و نم حصار و یا نم سقف را برطرف می کنند.

تعدادی از متخصصین رفع ترکیدگی لوله دستمزدشان را بر پای بست، ساعات مورد دربایستن برای پیشه به علاوه ی متریال و وسايل بکاررفته اعلام می کنند. البته نیروهای تاسیساتی های دیگری هم قیمت کلی اعلام می کنند. به عنوان مثال آقای زمانی که یکی متخصصین چیره دست تاسیسات در سنجاق هستند بصورت کلی برای یک پروژه کامل رفع ترکیدگی که شامل جمع کردن کاشی و سرامیک، کندن محل لوله، جمع کردن لوله های قدیمی و لوله گذاری دوباره و نصب مجدد کاشی و سرامیک پس از عایق بندی و قیرگونی است.

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022

در مواردی که مشتری تمایلی به قراردادن یا دوباره لوله توکار ندارد، متخصص تاسیسات تقسیم آسیب دیده پیشین را از مدار لوله کشی حذف کرده و با لوله کشی روکار همان سرنوشت گزند دیده مشکل را حل می کند .

بسیاری از موارد دربایستن به یک قیمت گذاری اولیه دارند که پس از بازدید محل و رسیدگی جزییات توسط متخصص اعلام می شود. این موضوع البته جزئی طبیعت کارهای این چنینی است. البته ترکیدگی لوله چیزی نیست که برای برطرف کردنش موعد زیادی داشته باشیم. آب نشتی لوله آفت دیده می‌تواند تخریب‌هایی بوجود بیاورد که خرج شغل را چند مساوی افزایش دهد.

واضح است که معیاری همانند متریال بکاررفته برای انجام کار با توجه به تغییرات بازار تغییرمی کند. ولی بطور کلی لوله های PVC به علت راحتی در نصب و نرمش پذیری با احتمال بیشتری نسبت به لوله های آهنی در بازار مواجه هستند.

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی تهران 09126533022

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *