تشخیص ترکیدگی لوله قلهک 09127527087

تشخیص ترکیدگی لوله قلهک 09127527087

تشخیص ترکیدگی لوله قلهک 09127527087

روش های تشخیص ترکیدگی لوله ها از آن جهت حائض اهمیت هستند که اگر تشخیص بدرستی صورت نگیرد موجب صرف هزینه و اتلاف وقت مشتری می شود همچنین عدم تشخیص موجب بروز خسارت به همسایگان خواهد شد .

روش های تشخیص کدامند؟

  • تشخیص سنتی محل نشتی آب : در این روش فردی با تجربه با بررسی علائم محیطی اقدام به تشخیص می کند . مزیت این روش هزینه پایین در صورت تشخیص صحیح است. عیب آن نیز ریسک بالای ناشی از خطای انسانی محسوب می شود.

 

  •  روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اتوماتیک : که با ارسال فرکانس به درون زمین و آنالیز نویزهای دریافتی آلارم هایی را مبنی بر وجود نشتی و شدت آن است. مزیت این روش تشخیص ۱۰۰% ترکیدگی است اما در کنار آن هزینه بر بودن آن نیز جلب توجه می کند.

آیا نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله آب بادستگاه نشت یابی است؟

هر نم و رطوبتی ، دلیل بر ترکیدگی لوله آب نیست . حتی اگر هم ترکیدگی لوله آب باعث نم و رطوبت ساختمان شده باشد باز هم هر ترکیدگی با دستگاه قابل تشخیص نیست . برای تشخیص ترکیدگی لوله قلهک 09127527087  توسط مهندسین خبره می بایست با شماره های شرکت آبتین سازه مدرن تماس حاصل فرمایید .

تشخیص ترکیدگی لوله آب بادستگاه تا چه عمقی قابل نشت یابی نم و رطوبت است؟


دستگاه های موجود در بازار تهران  حدودا تا عمق 40 سانتی متری را تشخیص می دهند . با توجه به اینکه عمق لوله های ساختمان معمولا بیشتر از 40 سانتی متر نیست پس می توان به راحتی محل نشت را پیدا کرد . نشتی هایی که در کف ساختمان بوده و لوله کشی آن بیشتر از 40 سانتی متر عمق داشته باشد ، توسط تجربه سرویسکاران قابل تشخیص است .

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله_http://abtinsazehmodern.ir

برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب در قلهک تهران با کجا تماس بگیریم ؟

کافیست  برای تشخیص ترکیدگی لوله قلهک 09127527087 با شماره های شرکت آبتین سازه مدرن تماس حاصل فرمایید . کارشناسان و سرویس کاران ما به صورت شبانه روزی آماده خدمت دهی به شما عزیزان می باشند .


همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *