تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب09127527087 تهران ویلا

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب 09126533022  تهران ویلا

روش تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه medivac technology :

این تکنولوژی دریافتن نشتی حتی در لوله‌هایی که یک الی دو متر زیر زمین دفن شده‌اند موفقیت آمیز بوده است . دقت بالای تست نشت هلیم این اجازه را به ما می‌دهد تا در چند فوت پایین‌تر از زمین حفره‌ها را مشخص کنیم . این روش برای لوله‌های زیر زمینی از هر نوعی مفید بوده و پسماندی هم ندارد که نیاز به تمیز کردن پس از پایان یافتن عمل نشت یابی داشته باشد .
تست نشتی خط لوله با هلیم اغلب سریعترین و اقتصادی‌ترین راه برای یافتن نشتی خط لوله‌های دفن شده در زیر زمین می‌باشد . حتی ترک‌های بزرگ و شکستگی‌ها همیشه منجر به راهیابی آب به سطح زمین نمی‌شوند . سیال خروجی از لوله می‌تواند یک کانال در زیر زمین ایجاد نماید و در نقاط دور دست به سطح بیاید و یا اصلاً به آب‌های زیر زمینی بپیوند.

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

هلیم همیشه به سطح می‌آید و کشف نشتی به آسانی صورت می‌پذیرد. برای این کار آشکار سازهای حساسی نسبت به گاز هلیم وجود دارد که برای تشخیص نشت درست در بالای لوله به کار گرفته می‌شوند . هلیم همچنین از FDA مجوزی را تحت عنوان افزودنی مجاز غذایی دریافت نموده است و می‌تواند در سیستم های مواد خوراکی نیز به کار گرفته شود .

این روش همچنین برای نشت یابی کف تانک‌های سوخت نیز مورد استفاده قرار گرفته ، هم برای کشف ترک و هم به عنوان یک سرویس که سیستم را بهبود بخشیده و از اتلاف پول جلوگیری می‌کند، مناسب است .

تکنیک به کار گرفته برای یافتن نشتی لوله‌های زیر زمینی و کف تانک‌ها یکسان می‌باشد. هلیم یا زیر مخزن و یا در داخل لوله تزریق می‌شود و یک اختلاف فشار ایجاد می‌شود. هنر این روش فقط در سبک بودن هلیم نسبت به هوا می‌باشد و ما را قادر به نشت یابی لوله‌ها و مخــازن به هر قطر و انــدازه‌ای می‌کند .

نشت یابی medivac بر اســاس ASME بویلرها section five Article ten صورت می‌پذیرد . این تکنیک دقیقاً شبیه به تکنیک ردیاب گاز هیدروژن می باشد با این تفاوت که در این روش به جای استفاده از هلیوم از هیدروژن استفاده می شود .

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله دروس 09126533022

شرکت آبتین سازه مدرن

 

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب09127527087 تهران ویلا

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *