تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب 09126533022 در تهرانسر

چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله و نشت ، تعمیر و لکه گیری نقاطی که از آنها آب و نم به دیوار نفوذ می کند :

دیوارها و سقف را به دقت بررسی می کنیم محل نشتی آب و یا درز و شکاف را شناسایی می کنیم . این نقاط ممکن است در دیوار یا سقف نزدیک به ناودانی و یا زیر اتاق بالکن باشد . بله ناوادنی و بالکن می توانند آب باران را به داخل هدایت کرده و باعث ایجاد رطوبت شود .

شکاف های بزرگ و سوراخ هایی که آب را به گچ ساختمان هدایت می کنند باید قبل از جدار بندی و رنگ کردن تعمیر شوند و قبل از تعمیر این جدارها باید دلیل ایجاد شکاف مشخص شود . شاید ترکیدگی لوله ، شاید آب باران شاید هم نشت لوله های فاضلاب یا شوفاژ . به هر حال پس از تشخیص علت ایجاد شکاف و نم باید منبع آن از میان برود . مثلا ترکیدگی لوله کشف و اصلاح شود یا مسیر رسیدن آب باران کشف و بسته شود.رطوبت دخل خانه ها هم می تواند به گچ نفوذ کند . رطوبت حاصل از کولر آبی ، پخت و پز آشپزخانه ، جالب است بدانید حتی لوله خروجی بخاری گازی هم می تواند آب محیط را به گچ نفوذ دهد .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت

این نوع رطوبت محیطی نیز باید کاسته شود . مثلا از وسله های افزایش رطوبت کمتر استفاده شود . پنجره ها باز باشند تا تهویه به درستی صورت پذیرد ، بنابراین مثلا لباسهای پهن شده زودتر خشک می شوند بسیاری از خانه های این روزها آپارتمانی شده اند و جایی برای خشک کردن لباس ها وجود ندارد . در این موارد خانم های خانه مجبورهستند تا لباس ها را در داخل خانه خشک کنند . یکی دیگر از عواملی که باعث نم کشیدن دیوارها می شود زیاد ماندن لباس های خیس در فضای خانه است . سعی کنید تا به سرعت لباس ها را به سرعت خشک کنید. همچنین در داخل خانه رطوبت نیز افزایش می یابد .

تشخیص ترکیدگی با دستگاه نشت یاب 09127527087

در هنگام شستن دیوارها و کف نیز ممکن است آب به دیوار منزل خودتان یا سقف همسایه نفوذ کند . برخی از خانواده ها برای این که دیواری تمیزتر داشته باشند در مدت های کوتاه دیوار خانه را می شویند رطوبت و نم می تواند باعث از بین رفتن رنگ دیوار شود.لکه های آب یا شوره روی دیوار بسیار هشدار دهنده است . وقتی گچ دیوار یا سقف حالت خود را از دست می دهد ، شوره می زند یا پف می کند این می تواند به دلیل نشت آب در پشت دیوارها یا سقف باشد . به محض دیدن این شوره ها سریعا اقدام کنید . مخصوصا لکه ها و شوره هایی که روی گچ منزل ، سریعا به وجود آمده اند و قبلا وجود نداشته اند .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت

شرکت آبتین سازه مدرن 

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *