نشت یابی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هروی 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشتی 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشتی09127527087 کلاهدوز

عملیات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های ساختمانی چگونه صورت می پذیرد ؟ علائم نشت لوله چیست ؟ هنگام ترکیدگی لوله های آب چه باید کرد ؟ و … از قبیل سوالاتی است که برای هر فردی پیش می آید .

عملیات نشت یابی آب در توالت های ایرانی و فرنگی زمانی لازم است که فلاش تانک آسیب دیده باشد که در این صورت مقدار زیادی آب به هدر می رود . این نوع نشتی ممکن است هیچگونه اثری از خود باقی نگذارد زیرا آب مستقیما از مخزن فلاش تانک به چاه وارد می شود و شما متوجه آن نخواهید شد .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشتی 09126533022

برای نشت یابی فلاش تانک توالت ایرانی شما میتوانید چند قطره جوهر داخل آب مخزن بریزید و در واقع آب داخل را رنگی نمایید . حال در صورت وجود هرگونه نشتی در کارکرد شناور و اجزای دیگر و در نتیجه آب به داخل چاه ، مسیر آب رنگی روان به صورت خطی بر رو سطح کاسه مشخص خواهد شد و با بازدید های مداوم در ساعات مختلف می توانید عملیات نشت یابی را انجام دهید .

نشت یابی در سیستم توالت فرنگی مقداری پیچیده می باشد زیرا در صورت نشتی اصلا نشان نمی دهد و آب را به داخل چاه می فرستد .

برای نشت یابی سیفون توالت فرنگی شیر فلکه ورودی آب تمام واحد ها را ببندید و سپس یکی یکی آنها را باز کنید و با چک کردن کنتور آب وسیله خراب را پیدا کنید .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب 09126533022 کلاهدوز

دستگاه های تصفیه آب نیز اگر دچار نشتی شوند آب زیادی به هدر می رود و شما متوجه نخواهید شد . اگر از این دستگاه ها استفاده می کنید و میخواهید عملیات نشت یابی را انجام دهید باید همه شیر ها ببندید و کنتور آب را در فواصل زمانی کوتاه بررسی کرده و در صورت تغییر در شماره کنتور آب، دستگاه تصفیه شما کارکرد مناسبی ندارد .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشتی 100 در صد تضمینی توسط تکنسین های مجرب و کارآزموده

شرکت آبتین سازه مدرن 

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *