تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آجوادنیه 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آجوادنیه 09126533022

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آجوادنیه

یکی از مشکلات ساختمان ها نم و رطوبت است . نم و رطوبت ساختمان یکی از اصلی‌ترین مشکلات مالکین ساختمان است و همه به دنبال راهی جهت رفع نم و رطوبت ساختمان هستند .

آیا علت رطوبت ساختمانی همیشه نشت و ترکیدگی لوله هاست ؟

ممکن است علت رطوبت و نم سقف از عایق کاری نا مناسب باشد . اولین حدس بسیاری از افراد این است که ایزوگام و عایق توالت ، آشپزخانه ، حمام یا سقف ساختمان سوراخ شده و باعث ایجاد رطوبت و نم می‌شود که این حدس در موارد زیادی باعث تخریب قسمت هایی از ساختمان می‌شود و خسارات زیادی را به ساختمان وارد می‌کند . ولی پس از پیدا کردن علت اصلی ایجاد رطوبت و نم از این کار پشیمان شوند . البته در بسیاری از موارد نقص در قیرگونی ، ایزوگام و عایق های رطوبتی ساختمان باعث رطوبت و نم می‌شود ولی بهتر است قبل از تخریب به دلیل پیدا شدن رطوبت و نم متمرکز شوید تا از بروز خسارات اضافی جلوگیری شود یا از متخصص این امر کمک بگیرید . شرکت آبتین سازه مدرن  به خوبی در رفع نم ساختمان و تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آجوادنیه شما را کمک می‌کنند .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آجوادنیه 09126533022

وقتی شیر آلات شما چکه می کند ، روزانه صد ها لیتر آب آشامیدنی را بدون مصرف مفید به فاضلاب تبدیل می کنید . برای جلوگیری از چکه کردن شیرآلات از روش های زیر استفاده نمایید :

– نصب سرشیر های فشاری بهداشتی که از چکه آب جلوگیری می کند .

– تعویض شیر آلات کلاسیک به اهرمی

– کنترل آب بند بودن اتصالات

– استفاده از نوار تفلون در اتصالات

سیفون توالت شما نیز ممکن است نشست داشته باشد . برای تشخیص نشت سیفون از قرص های رنگی ویژه تشخیص نشت استفاده می کنند . در صورت وجود نشت ، شما قادر به مشاهده آب رنگی در محفظه کاسه توالت خود خواهید بود .

تشخیص ترکیدگی لوله قلهک 09127527087

ترکیدگی لوله آب متداول ترین مشکل از مشکلات ساختمانی است . شناسایی محل ترکیدگی لوله های آب امری دشوار و نیازمند دانش و مهارت کافی می باشد . شرکت آبتین سازه مدرن با سال ها تجربه ، متخصص در امر تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی در هر نقطه از ساختمان شما بدون نیاز به تخریب می باشد .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آجوادنیه تهران

در شرکت آبتین سازه مدرن 09126533022

همکاران ما

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *