تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی رسالت 09127527087

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی رسالت 09127527087

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی رسالت 09127527087

کشور ایران با بحران کم آبی روبه رو است از این رو در سال های آینده باید جدی تر با مشکلات نشتی آب مقابله کرد تا از هدر رفتن آب جلوگیری شود . یکی از دیگر از مشکلاتی که هدر رفت آب در منزل به دنبال دارد نم زدن به دیواره ها می باشد که در آخر ممکن است خرابی دیوار و یا قسمتی از ساختمان و نشت زمین در اثر ترکیدگی لوله را به همراه داشته باشد که سبب بروز خسارت خواهد شد . از طرفی دیگر در صورت ترکیدگی لوله ی آب شما مجبور به پرداخت هزینه ی بالا جهت قبض آب خواهید شد .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی رسالت 09127527087

نشت یابی در استخر چگونه است؟

در ساختمان هایی که مجهز به استخر ، کنترل نشت می بایست به صورت مستمر انجام شود . نشت آب در استخر از دو محل اصلی اتفاق می افتد کف و دیواره استخر ، نشت آب در تاسیسات مربوط به استخر و سونا برای کنترل نشت آب از کف و دیواره استخر روش های بسیار ساده زیر پیشنهاد می شود :

اجازه دهید سطح آب استخر ثابت شود . یک سطل نسبتا بزرگ را طوری در اب قرار دهید که بخشی از آن بیرون باشد . درون ظرف را با مقداری آب پر کنید تا از شناور شدن آن جلوگیری به عمل اید . سطل را روی پلکان استخر ثابت کنید و سطح آب را روی بدنه سطل علامت گذاری کنید .

موتور خانه استخر را خاموش کنید و به مدت 24 ساعت از استخر استفاده ننمایید . بعد از 24 ساعت مجدد سطح آب استخر را با محل نشانه گذاری در روز قبل مقایسه نمایید .

اختلاف این دو نشانه میزان نشت آب از کف و دیواره استخر را نشان می دهد .

روش دیگر استفاده از سطح سنج آنلاین به جای سطل آب است .

جهت کنترل نشت آب در تاسیسات استخر مطابق دستورالعمل های مربوط به تاسیسات ساختمان عمل نمایید و یا با شرکت آبتین سازه مدرن تماس بگیرید .

تشخیص ترکیدگی لوله

توصیه :

حداقل هر ماه یک بار شیر فلکه آب نصب شده در حوضچه کنتور را باز و بسته کنید تا در موقع اضطراری مثل ترکیدگی لوله های داخل منزل یا آبریزی از شیر های آب به راحتی قابل استفاده باشد .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی رسالت 09127527087

شرکت آبتین سازه مدرن با تکنسین و مهندسین مجرب

کافیست با ما تماس بگیرید

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *