تشخیص نشت با دستگاه خیابان بهار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت با دستگاه خیابان بهار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

بازدید کنندگان وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن سلام. آیا با نحوه کارکرد مخازن تحت فشار آشناهستید؟ آیا می دانستید که اگر هوا در مخزن به صورت صحیح فشرده نشود و اتصالات نامناسب باشد، احتمال نم، نشت و ترکیدگی لوله های آب افزایش خواهد یافت ؟ در این قسمت از وب سایت قصد داریم تا شما را با این اتصالات و میزان اهمیت لوله کشی و کارکرد مخازن تحت فشار برای جلوگیری از نم و نشت ، آشنا سازیم . پس با ما همراه باشید:

زمانی که آب در اتصالات ساختمان جریان می‌یابد، هوا در مخزن فشرده می‌شود و مانند فنر عمل می‌کند: هوا آب را به سمت خارج از مخزن و به سمت لوله‌کشی داخلی ساختمان هدایت می‌کند بنابراین آب در اتصالات و سیستم لوله‌کشی ساختمان جریان می‌یابد.

تشخیص نشت با دستگاه خیابان بهار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir.jpg

اگر تجهیزات زیادی در ساختمان در تشخیص نشت با دستگاه خیابان بهار وجود داشته باشد یا نرخ جریان آب تولید شده به وسیله پمپ و لوله‌کشی و کنترل‌کننده‌ها نسبتاً کم باشد، ممکن است زمانی که این تجهیزات در حال کار هستند پمپ هم به طور دائم روشن باشد. معمولاً اگر فقط یک تجهیز در حال کار باشد و اگر پمپ و چاه بتوانند آب را با دبی بالا ارسال کنند، ممکن است پمپ در زمان کار کردن این تجهیز چندین مرتبه خاموش و روشن شود. با خروج آب از مخزن، فشار تانک کاهش پیدا کرده و افت می‌کند. از آنجا که هوا هم در مخزن آب وجود دارد، فشار هوا نیز افت پیدا می‌کند. در این مخازن، فشار آب و فشار هوا یکسان است. کلید کنترل فشار، معمولاً روی مخزن یا در نزدیکی آن نصب می‌شود، افت فشار را حس کرده و در “فشار قطع پمپ” (معمولاً 20 تا 30 پی اس آی) این کلید فشار، پمپ آب را روشن می‌کند.

تشخیص نشت با دستگاه خیابان بهار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir.jpg

پمپ آب، در مخزن یا احتمالاً در چاه قرار داده می‌شود و آب را از چاه به سمت ساختمان پمپ می‌کند، به طور همزمان فشار مخزن آب را دوباره به حد مطلوب رسانده و آب را به سمت ساختمان می‌فرستد. از آنجا که مخازن تحت فشار به پمپ آب (آب از چاه گرفته می‌شود) و همچنین لوله‌کشی‌های داخلی آب (آب را به داخل ساختمان می‌فرستند) وصل می‌شوند به این مخازن “شناور در مسیر آب” گفته می‌شود و زمانی که پمپ آب کار می‌کند، آب به طور همزمان در مخزن تحت فشار و در سیستم لوله‌کشی داخلی ساختمان جریان می‌یابد. زمانی که فشار آب در مخزن به حد “فشار قطع پمپ” می‌رسد (معمولاً 40 تا 50 پی اس آی)، کلید کنترل فشار، پمپ را خاموش می‌کند، کلید فشار پمپ چاه را خاموش می‌کند.

شرکت آبتین سازه مدرن ، قادر است تا نشت و نم و تخریب مخازن فشار را به سادگی و با استفاده از دستگاه شناسایی کند.

تشخیص نشت با دستگاه خیابان بهار ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

همراهی با شما افتخار ماست

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *