تشخیص نشت با دستگاه خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت با دستگاه خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت بازدید کنندگان وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن. آیا آبگرمکن خانه شما دچار نشت شده است؟ آیا لوله های آن دچار نشت و آسیب شده است؟ ترکیدگی و نشت لوله آبگرمکن، می تواند به دیوارها نفوذ کرده و خسارات دیگری را به همراه داشته باشد . در این بخش از وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن، ، توضیحاتی در ارتباط با نشت و ترکیدگی لوله آبگرمکن ارائه شده است.

اگر ابگرمکن شما نشتی داشته باشد اولین گام، بررسی شیر تخلیه آن است. همه آبگرمکن ها به شیر تخلیه مجهز هستند که در یک طرف تانک آن وصل شده است. این شیرها معمولاً از جنس پلاستیک بوده و احتمال نشت پیدا کردن آنها زیاد است. اگر نشت در این قسمت وجود دارد باید بررسی دقیق‌تری انجام شود تا مشخص شود که آب از شیر نشت کرده یا از شیر متصل به تانک نشتی پیدا شده است.

تشخیص نشت با دستگاه خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodwrn-ir

در تشخیص نشت با دستگاه خیابان خواجه نصیر اگر نشت از فیتینگ تانک باشد، شما می‌توانید شیر قدیمی را برداشته و رزوه‌های آن را تمیز کرده و دوباره نصب کنید اما بهتر است که آن را برداشته و با یک شیر جدید تعویض کنید. اگر نشت از شیر آب باشد، اجازه دهید تا مقداری آب از محل شیر خارج شود. مراقب باشید زیرا آب ممکن است بسیار داغ باشد!

زمانی که شما شیر را محکم می‌بندید ممکن است دوباره نشت متوقف شده و در صورتی که مشکل به دلیل وجود برخی رسوبات در عایق شیر باشد. در صورت بروز این اتفاق، زمان تخلیه و شستشوی تانک برای تمیز کردن رسوبات جمع شده زمان مناسبی است. اگر نشتی شیر آب قطع نشد شما باید آن را تعویض کنید.

برای تعویض شیر اگر آبگرمکن شما برقی است ابتدا باید برق آن را قطع کنید و در صورتی که گازی است ابتدا باید شیر ورودی گاز را ببندید. ورودی آب سرد را بسته و یک شلنگ به شیر تخلیه وصل کنید یک سران نیز در ورودی فاضلاب کف قرار گرفته است. شیر تخلیه و شیر آب گرم را باز کرده تا هوای موجود در تانک هنگام تخلیه آب تخلیه شود. مراقب باشید زیرا ممکن است آب بسیار داغ می‌شود!

تشخیص نشت با دستگاه خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodwrn-ir

نکته: قبل از بستن شیر ورودی و شیر تخلیه تانک، شیر آب گرم در خانه را باز کرده و اجازه دهید که آب گرم خارج شود تا آب خروجی به دمای مناسب برسد.

زمانی که تانک تخلیه شد، شیر قدیمی را به وسیله آچار لوله گیر یا آچار فرانسه باز کنید. رزوه‌های روی بدنه تانک را تمیز کرده و نوار تفلون روی رزوه‌ها پیچیده و سپس شیر جدید را نصب کرده و ببندید. شیر را به اندازه کافی محکم و سفت بسته و تانک را پر کنید سپس می‌توانید برق آبگرمکن یا گاز ورودی آن را وصل کنید.

تشخیص نشت با دستگاه خیابان خواجه نصیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

همراهی با شما افتخار ماست

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *