تشخیص نشت و ترکیدگی لوله با دستگاه چیذر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله با دستگاه چیذر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲

تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله‌های زیرزمینی کاری دشوار است ، چون آب خروجی از این نشتی‌ها غالباً در حدی نیست که به سطح برسد و روی زمین دیده شود . آگاهی داشتن از نشانه‌های نشت زیرزمینی برای هر صاحب‌خانه‌ای مهم است . از آن جایی که نشتی لوله‌های زیرزمینی خاک ملک را سست می‌کند و باعث ایجاد مشکلات متعدد در پی ساختمان می‌شود .

استفاده از لوله هایی که در برابر گرما ، سرما و آسیب های احتمالی مقاوم باشند – مثل لوله های پلی بوتیلن – موجبات جلوگیری از نشت لوله ها فراهم خواهد آورد .

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله با دستگاه چیذر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-http://abtinsazehmodern.ir

پلی بوتیلن ویژگی های منحصر به فردی از قبیل انعطاف پذیری ، سختی ، مقاومت در برابر ترک و مقاومت در برابر خزش دارد . برخی از اتصالات لوله کشی ، ساخت شرکت سلکون است که در برابر خوردگی و رسوب گرفتگی مقاوم است . برای کاربرد های خاص بعضی اتصالات را از برنج می سازند . سلکون در شبکه آب آشامیدنی نام شناخته شده ای است .

لوله های پلی بوتیلن در برابر خوردگی ، یخ زدگی ، زنگ زدگی ، خاک های اسیدی و رسوب گرفتگی مقاوم است . این لوله هنگام انجماد ترک نمی خورد و در دمای 82 درجه سانتیگراد ، فشار 6.5 اتمسفر را تحمل می کند .

هنگام یخ بستن ، آب در داخل آن منبسط می شود و برخلاف سایر مواد ترک نخورده و نمی شکند .

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله با دستگاه چیذر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-http://abtinsazehmodern.ir

یکی از سوالاتی که اغلب توسط افراد پرسیده می شود ؛ نحوه تشخیص نشتی و چکه ایجاد شده در سقف می باشد .  در این موارد که بعلت ایراد و عیب در سیستم لوله کشی آب و یا لوله های سیستم گرمایشی آپارتمان بوده و یا ایراد حاد و زیادی در سیستم فاضلاب ها می باشد .  لذا ضروری است که جهت تشخیص دقیق محل بایستی تکنسین مجرب اقدام نمایید .

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله با دستگاه چیذر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *