تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

یکی از مشکلات هر ساختمان، نم کشیدن دیوارها ، از بین بردن نم و رطوبت و به مرور تخریب شدن آنهاست . 

در برخی از موارد علت ایجاد رطوبت و نم در ساختمان ترکیدگی لوله و نشت آب است . 

ممکن است در قسمتی از ساختمان شما یا ساختمان همسایگان ترکیدگی لوله اتفاق افتاده باشد و آب نشتی باعث ایجاد نم و رطوبت در ساختمان شده باشد . در این صورت باید اقدام به رفع نم نمایید تا پس از آن مشکل را حل کنید . یکی از دلایل تخریب ساختمانها ترکیدگی لوله و نشت آب است که خسارات زیادی را به ساختمان وارد می‌کند .

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

ممکن است نشت آب بسیار اندک و جزئی باشد ولی با گذشت زمان رطوبت و نم جذب دیوارهای ساختمان شده و به گچ دیوارها و سقف ساختمان صدمه می‌زند و در مواردی باعث ایجاد بوی نم و رطوبت در تمام ساختمان شده است و در این صورت خسارات زیادی به ساختمان وارد می‌شود . متخصصین این حوزه برای اطمینان از عدم نشت آب یا ترکیدگی لوله ، از دستگاه مخصوص نشت یاب آب استفاده می‌کنند تا از وجود رطوبت و نم اطمینان حاصل کنند .

به وسیله این دستگاه می‌توان تشخیص داد که آیا در ساختمان شما یا همسایگان شما، ترکیدگی لوله اتفاق افتاده است یا خیر . بعد از پیدا کردن مشکل اقدام به رفع نم ساختمان می‌نمایند. با استفاده از دستگاه نشت یاب می‌توان به راحتی وجود ترکیدگی را پیدا کرد.

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷ را از ما بخواهید .

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

شرکت آبتین سازه مدرن

حتی در بعضی مواقع مشکل رطوبت و نم ساختمان از سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان است . در موارد زیادی وجود نقص در تاسیسات لوله کشی ساختمان باعث به وجود آمدن رطوبت و نم بوده است . اگر مشکل این باشد باید آن را حل کرد . اشکال در سیستم لوله کشی فاضلاب منزل ، اشکال در کارگذاشتن روشویی ، نقص در سیستم تخلیه فاضلاب وان حمام ، سیفون تخلیه فاضلاب لباسشویی ، سینک ظرفشویی ، سیستم تخلیه توالت و اشکال مختلف دیگر که ممکن است در هر جایی از تاسیسات ساختمان به وجود آمده باشد . با پیدا کردن مشکل می‌توان اقدام به رفع نم نمود . رفع نم و رطوبت ساختمان باید پس از رفع نشتی لوله باشد .

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله در ولیعصر ۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷ ، 24 ساعته در تهران

گوش به زنگتان هستیم۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

همکاران ما

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *