تشخیص نشت و ترکیدگی لوله ده ونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله ده ونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت خوانندگان گرامی . در این قسمت قصد داریم تا شما را با روش نشت یابی در خانه های هوشمند آشنا کنیم . 

پس با وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن همراه باشید . 

نشتی آب یکی از خطراتی است که ممکن است هر اتاق سرور و دیتاسنتری را تهدید کند . چه بسا رسیدن این آب به بردهای الکترونیکی و تجهیزات برقی درون اتاق موجب از کار افتادن کامل سرورها و ایجاد خسارت های هنگفت می شود . از این رو استفاده از سنسور تشخیص نشت آب جهت اطلاع سریع از بروز این مشکل بسیار حائز اهمیت است .
از جمله سنسورهایی که در خانه های هوشمند به دلیل اهمیت زمان در تشخیص به موقع شکستن لوله و نشت آب مورد استفاده قرار می گیرد ، سنسور نشت مایعات است این سنسور ها در محل های خاصی که احتمال نشت آب می رود قرار داده می شوند مانند فضای زیر ظرفشویی و یا حمام و … در صورت وجود نشتی مایعاتی مانند آب در این محل ها سنسور تحریک شده و وضعیت ایجاد شده را به سیستم کنترل مرکزی اطلاع می دهد و کنترلر خانه هوشمند  در ابتدا جریان آب را در لوله های آن منطقه از فضای خانه قطع کرده و پیامی از طریق پیامک یا تماس تلفنی به اطلاع صاحب خانه می رساند .

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله ده ونک- http://abtinsazehmodern.ir

  • مانیتورینگ آب گرفتگی یا نشت آب چیست؟

در یک سیستم جامع مانیتورینگ شرایط محیطی برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی سنسور نشت آب وضعیت را تشخیص و اطلاع رسانی لازم را صورت می دهد . آب گرفتگی ممکن است در اثر ترکیدگی لوله یا از نشت آب از طبقه بالا یا از دیوارهای جانبی رخ دهد .

  • سنسور نشت مایعات

سنسور تشخیص نشت مایعات با به کار گیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز محافظ امنیت شما در برابر تهدیدات ناشی از نشت مایعات ، افزایش درجه حرارت سریع و یا افت فشار می باشد .

این سنسور را می توان در مسیر عبور لوله های آب ؛ مجاری خروج آب کولرهای گازی  اتاق سرور  و همچنین کلیه مکان هایی که احتمال نشتی آب در آنها وجود دارد قرار داد . سنسور به محض تشخیص بروز نشتی آب سیگنالی را به دستگاه مرکزی ارسال می کند که بسته به تنظیمات اعمال شده بر روی دستگاه مرکزی ؛ دستگاه می تواند ضمن ارسال پیام هشدار به کاربر و هم چنین تماس تلفنی با وی یک آژیر خطر موجود در محل را نیز روشن نماید .

تعمیر نشت و ترکیدگی خانه های هوشمند ، تخصص ماست .

 

تشخیص نشت و ترکیدگی لوله ده ونک- http://abtinsazehmodern.ir

 تشخیص نشت و ترکیدگی لوله ده ونک ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *