تشخیص نشت و نم لوله شهرک آپادانا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و نم لوله شهرک آپادانا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

  • امروزه به لطف لوله کشی های فراوان و گسترده ، پس از فرآیندهای پیچیده ای که برای تصفیه آب آشامیدنی صورت میی گیرد ، تنها با باز کردن یک شیر آب می توانیم از این نعمت خدادادی استفاده کنیم  و دمای آب مطلوب و مورد نظرمان را نیز تنظیم کنیم .

    تشخیص نشت و نم لوله شهرک آپادانا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

بنابر این توصیه می کنیم تا جهت جلوگیری از نشت و ترکیدگی لوله و در نتیجه ، هدر رفتن آب به نکات زیر توجه فرمایید:

  • * شیر های آبی که چکه می کنند را تعمیر کنید . نشتی ها لوله ها را برطرف کنید . شیر آبی که در هر ثانیه یک بار چکه می کند سالانه 6000 لیتر آب را هدر می دهد که همین میزان آب می تواند آب مصرفی روزانه 40 نفر را تامین کند .
  • * در بسیاری از خانه‌ها شیرهای آب، لوله‌ها یا سیفون‌ها نشتی دارند و معمولاَ مردم از آن بی‌خبرند و نشت آب از توالت فرنگی یا سیفون ، سالانه بیش از 80 هزار لیتر آب را هدر می‌دهد. این مقدار برای سه بار دوش گرفتن در هر روز در طول یک سال کافی است .
  • * نشتی لوله‌های آب به‌ویژه اگر به‌صورت پنهان باشد، ممکن است مقدار زیادی آب هدر دهد . با کنترل و رفع نشتی شیرهای آب گرم و سرد می‌توان از هدررفت آب جلوگیری کرد. نشتی از یک لوله آب گرم پرهزینه‌تر است زیرا برای گرم کردن آب انرژی صرف شده است .
  • * همه ما بر اهمیت لوله کشی آب و نقش آن در زندگی روزمره مان واقف هستیم و می دانیم برای اتصال لوله کشی آب شهری به آب منزل باید از نیروهای متخصص و کارآمد در این زمینه کمک بگیریم .
  • * در ساختمان های بزرگتر و مجتمع های مسکونی ، طبیعتا لوله کشی آب سرد و گرم از گستردگی بالاتری برخوردار است و دقت و ایمنی در نصب یا تعمیر لوله ها اهمیت بیشتری پیدا می کند .

تشخیص نشت و نم لوله شهرک آپادانا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

شرکت آبتین سازه مدرن نه تنها از پس لوله کشی آب سرد و گرم منزل شما به خوبی برمی آید ، بلکه در صورت بروز مشکل برای سیستمم لوله کشی منزلتان نیز به یاری تان شتافته و در کوتاه ترین زمان آن را برطرف خواهد کرد .

تشخیص نشت و نم لوله شهرک آپادانا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *