تشخیص نشت و نم لوله شهرک بیمه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و نم لوله شهرک بیمه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

وب سایت شرکتآبتین سازه مدرن، با ارائه راهکارهای جلوگیری و تعمیر نم ، نشت و ترکیدگی لوله ، سعی در ارائه ی خدمات تشخیص نشت و نم لوله به صورت مجازی و حضوری دارد .

در این قسمت اقدامات لازمه پس از نم و نشت تا زمان رسیدن تکنسین های شرکت خدمت شما عزیزان ارائه شده است .

پس با ما همراه باشید :

تشخیص نشت و نم لوله شهرک بیمه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

جریان آب را قطع کنید 

قبل از اقدام برای تعمیر یا تعویض شیر های آب می بایست به سراغ شیر های اصلی جریان آب بروید. اگر در پشت این شیر ها قادر هستید آب را قطع کنید که این کار را انجام دهید و اگر نه بهتر است جریان اصلی یا ورودی اصلی آب را قطع کنید .

سر شیر ها را باز کنید

مرحله بعد نوبت باز کردن پیچ های سر شیر است. معمولا این پیچ هادر زیر یک کاور پنهان شده اند و این کاور معمولا قطعه ای پلاستیکی است که قرمز و آبی یا گرم و سرد بودن شیر آب بر روی آن درج شده است. با استفاده از یک کارد و یا همان پیچ گوشتی دو پهلو می توانید این کاور ها را از سر جای خود خارج کنید تا به پیچ ها دسترسی پیدا کنید .
برای شیر های هرمی شما با این کاور ها سر و کار ندارید و با یک آچار آلن می بایست پیچی که معمولا در زیر اهرم قرار دارد را باز کنید .

پیچ ها را باز کنید

پس از اینکه کاور ها را خارج کردید و پیچ ها را مشاهده کردید حال با یک پیچ گوشتی مناسب اقدام به باز کردن پیچ ها کنید . در این مراحل شما قادر خواهید بود تا پیچ ها را باز کنید. احتمالا به علت زنگ زدگی و یا جرم های انباسته شده کمی باز کردن آن ها احتیاج به قدرت داشته باشد. در نهایت با باز کردن آن ها سر پیچ ها را نیز از جای خود خارج خواهید کرد .

مغزی را باز کنید

پس از جدا کردن سر پیچ ها حال نوبت به باز کردن مغزی ها می رسد. شما چه تصمیم به تعویض کلی سرپیچ و چه تعمیر آن گرفته باشید در هر دو حالت باید این مغزی ها را باز کنید. برای باز کردن آن ها هم می بایست از آچار فرانسه و یا آچار ها مشابه کمک بگیریو اقدام به باز کردن آنها بکنید .
برای شیر های هرمی میبایست قسمت بالایی که در تصویر مشخص شده است را باز کنید. برای این کار از یک آچار می توانید کمک بگیرید. در برخی از شیر های هرمی یک قسمت پلاستیکی هم داخل ان دیده می شود که پیش از باز کردن قسمت فلزی تن قیمت را با دست می بایست باز کنید .

تشخیص نشت و نم لوله شهرک بیمه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

چگونگی جایگزین نمودن واشر ها در تشخیص نشت و نم لوله شهرک بیمه

به صورت معمول اکثر مشکل های مربوط به چکه کردن های آب به واشر های روی این مغزی ها مربوط می شود . بسته به نوع شیر و مغزی از یک تا سه واشر مختلف روی هر یک قرار دارد که به راحتی می توانید هر کدام از این واشر ها را با یک واشر سالم و جدید تعویض کنید که نهایتا به باز کردن یک پیچ احتیاج خواهد بود .

تشخیص نشت و نم لوله شهرک بیمه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و نم لوله شهرک بیمه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

شرکت آبتین سازه مدرن

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *