تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله امیرآباد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله امیرآباد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

درست است که یک اونس پیش‌گیری بهتر از یک پاوند مداوا است ، اما هنگامی که پیشگیری نکرده ایم در هنگام وقوع حادثه چه باید کرد ؟

در این قسمت ، اقدامات اساسی در هنگام نشت و نم و ترکیدگی لوله که هر فردی قادر است، تا زمان رسیدن تکنسین انجام دهد، خدمت شما عزیزان آورده شده است:

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله امیرآباد در شرکت آبتین سازه مدرن

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله امیرآباد-http://abtinsazehmodern.ir

  • شما می‌توانید بست لوله که ابزاری است که برای تعمیر لوله‌های سوراخ طراحی شده است نصب کنید . این بست‌ها یک واشر لاستیکی دارد که به طور دائمی داخل آنها وصل شده است و دور لوله سوراخ شده بسته می‌شود . بست را می‌توانید به راحتی روی سوراخ قرار داده و با پیچی که سر خود بست قرار دارد محکم کنید ، آن را در محل سوراخ بسته و نشتی را برای همیشه ببندید . بست‌های لوله در ابزارفروشی‌ها و فروشندگان تجهیزات خانگی قابل تهیه هستند .

  • یک روش دیگر استفاده از لوله‌های فلزی منعطف و بافته ‌شده است که به هم پرس شده‌اند و می‌توانند به طور دائمی جلوی نشت لوله را بگیرند . مزیت مهم این روش تعمیری علاوه بر این که می‌تواند نشت یک سوراخ کوچک را تعمیر کند می‌توان به وسیله آن قسمت‌های بزرگ‌تر لوله که شکسته و از هم جدا شده است را نیز تعمیر کرد . از آنجا که این لوله‌ها انعطاف‌پذیر و قابل خم کردن هستند می‌توان از آنها برای تعمیر زانوها نیز استفاده کرد . این لوله‌های فلزی در طول‌های مختلف موجود بوده و به وسیله آنها شما می‌توانید هر قسمت از لوله را که خواستید تعمیر کنید .

  • برای نصب لوله فلزی بافته ‌شده شما باید قسمت آسیب‌ دیده لوله را ببرید و مطمئن شوید که لوله از آب خالی شده است . سپس ، کوپلینگ را در مرکز قسمت آسیب ‌دیده قرا داده و یک اینچ از هر سمت از کوپلینگ را علامت‌گذاری کنید . قسمت آسیب‌ دیده لوله را که علامت‌گذاری کرده‌اید ببرید و لوله را به دو طرف لوله بریده شده محکم وصل کنید. فیتینگ­های فشاری را محکم کرده و آب را باز کنید و محل نشت را بررسی نمایید .

  • هر کدام از روش‌های تعمیر فوری بالا به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز از لوله‌ای که نشت داشت استفاده کنید . افرادی که در خانه‌هایی که لوله مسی دارد زندگی می‌کنند این شانس را دارند که لوله‌های آنها به ندرت نشت خواهد کرد .

  • در خانه‌های قدیمی که در آنها از لوله‌های گالوانیزه استفاده شده است متأسفانه نشتی بیشتر دیده می‌شود . از آن جا که این لوله‌ها از داخل به خارج زنگ می‌زنند نمی‌توان با دیدن آنها پی به آسیب‌دیدگی آنها برد . به هر حال ، زمانی که یک لوله نشت پیدا کرد منطقی است که انتظار داشته باشید دیگران عقب ننشینند . کار گذاشتن یک کلمپ لوله خوب یک سرمایه‌گذاری محتاطانه است .

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله اشرفی اصفهانی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله امیرآباد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

خدمات ساختمانی شرکت آبتین سازه مدرن

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله امیرآباد-http://abtinsazehmodern.ir

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *