تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله توحید ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله توحید ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

یکی از مشکلات همیشگی ساختمان، پوسیدگی یا خرابی لوله و مجرای آب و حسب آن ایجاد خسارت برای مالکان است. حال اگر لوله‌ای که مشترک است در واحد و ملک شخصی دچار آسیب شود و بر اثر سرایت آن به ملک مجاور خسارتی بار آید، جبران خسارت با کیست؟ به گفته عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی این موضوع وجوه مختلفی دارد که باید هر کدام تفکیک شود. وی گفت: یک فرض این است که آن مجرا، مجرای اشتراکی باشد.

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله آب- http://abtinsazehmodern.ir


اگر مجرا و لوله اصلی که میان واحدها مشترک است آسیب ببیند و از محل ترکیدگی به یک یا چند واحد از واحدهای ساختمان خسارتی وارد شود دو حالت دارد: اول اینکه یکی از مالکان به لوله اصلی آسیب‌زده باشد (عمدی یا غیرعمدی) و با فعل زیان‌بار این شخص به دیگران خسارت وارد شده است؛ در اینجا کل واحدها در مقابل واحدی که متحمل آسیب شده است، مسئول نیستند و فقط مالکی که آسیب را به وجود آورده مسئول است. دوم اینکه کسی که موجب آسیب نشده بلکه پوسیدگی طبیعی یا… شده است بخشی از لوله آسیب ببیند و به یکی از واحدها خسارات وارد کند، در این حالت تمام واحدها در مقابل آسیب‌دیدگی مسئول هستند. اگر‌چه باید در نظر داشت واحدی که خسارت‌دیده جزیی از این خسارات را نباید بگیرد یعنی اگر 10 واحد در ساختمان موجود است و خسارت100تومان است، 100 تومان را فقط 9 واحد دیگر جبران نمی‌کنند بلکه مالک ملكی که زیان دیده است نیز باید بخشی از خسارت را بپردازد.

وجود این دست مسائل حقوقی و مالی باعث می شود تا افراد در هنگام ایجاد نشت و ترکیدگی لوله های آب با مشکلات عدیده ای رو به رو شوند . استفاده از متخصصین نشت و ترکیدگی لوله موجب شناسایی علت واقعه و انجام اقدامات لازمه خواهد شد .

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله توحید- http://abtinsazehmodern.ir

شرکت آبتین سازه مدرن با سابقه ی طولانی ، در زمینه خدمات ساختمانی همچون «نشت یابی» «شیروانی»«کار در اتفاع»«موتور خانه»«نصب دوربین مداربسته»«امنیت» «تخلیه چاه لوله بازکنی»و خدمات جزی وکلی «تاسیسات» تاسیس گردیده و آماده ی خدمت رسانی شبانه روزی به هموطنان خویش است .

تشخیص نشت و نم و ترکیدگی لوله توحید ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

09126533022

09127527087

سایت تبلیغاتی : دکور کده

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *