تشخیص نم و نشت با دستگاه لویزان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نم و نشت با دستگاه لویزان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

این روز ها به علت کاهش دما شاهد ترکیدگی و نشت لوله های آب و فاضلاب ساختمانی هستیم.

بعضی وقت ها نشت های بین کنتور و خانه در لوله انتقال آب است.این نشت ها اغلب مشکل شناسایی می شوند زیرا لوله انتقال معمولا دست کم 90 سانتیمتر زیر زمین است. بعضی وقت ها نشت آب در طول لوله حرکت می کند و به کنتور بر می گردد.اگر محفظه کنتور شما آب دارد و این آب به خاطر بارندگی و یا آبیاری نیست, ممکن است بر نشت لوله انتقال آب دلالت نماید.نقطه عمومی دیگر نشتی آب ممکن است جایی باشد که لوله انتقال بالای زمین می آید و یا وارد خانه می گردد.

تشخیص نم و نشت با دستگاه لویزان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

اگر خاک این جاها مستمرا نمناک باشد, ممکن است بر وجود نشتی دلالت نماید.در حالت های نشت شدید, معمولا مستقیما در بالای مسیر لوله زیر زمینی, آب به طرف سطح زمین نشت می کند.اغلب رفع نشتی بین کنتور و خانه از وظایف صاحبخانه شناخته می شود و حال آنکه رفع نشت کنتور و یا لوله اصلی که به کنتور می آید در حوزه وظایف سازمان آب به حساب می آید.قبل از کوشش برای تعمیر لوله انتقال آب باید با سازمان آب تماس حاصل نمود.اگر مسئول رفع نشت صاحبخانه باشد,کار را باید به لوله کشی حرفه ای سپرد.کوشش برای این تعمیر هرگز نباید توسط صاحبخانه صورت گیرد.

بعضی خانه ها برای کل منزل مرطوب کننده دارند.این تجهیزات در منازل دارای سیستم های گرمایش مرکزی تحت فشار هوا, عمومی ترند.این مرطوب کننده معمولا به کانال شومینه متصل است و مستقیما به لوله های انتقال آب , لوله کشی می شود و منبع مستمر آب را از تجهیزات مخزن آب در اختیار می گیرد.تجهیزات اغلب شامل سرریزی است که در حالتی که شیر پر کننده به علت خرابی بسته نمی شود, به فاضلابرو زهکش می گردد.

تشخیص نم و نشت با دستگاه لویزان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

این امر اجازه اتفاق افتادن نشت را برای ماهها و سال ها می دهد , قبل از اینکه کسی متوجه هدرروی آب گردد.کنترل مرتب عملکرد این تجهیزات در طی ماه های گرمایش مهم است و منابع آب تجهیزات , در فصل های به دور از استفاده می بایست بسته شوند.
 اما برای جلوگیری از ایجاد خسارت های بیشتر، کافیست تا از یک متخصص نشت کمک بخواهید. 

تشخیص نم و نشت با دستگاه لویزان ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *