تشخیص نم و ترکیدگی لوله با دستگاه فرخی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

تشخیص نم و ترکیدگی لوله با دستگاه فرخی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در این بخش از وب سایت آبتین سازه مدرن ، نکاتی در ارتباط با دیواره مخزن ، لوله کشی و جلوگیری از تخریب، نم، نشت، گرفتگی ، پوسیدگی و ترکیدگی آن ذکر شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تشخیص نم و ترکیدگی لوله با ما همراه باشید :

در دیواره مخزن قسمتی برای لوله‌کشی خروجی مخزن طراحی شده است که جنس آن از برنج بوده و برای تقویت لوله‌کشی قالب‌ریزی شده است. این اتصالات از قبل آماده شده و آماده استفاده هستند. این اتصالات که روی خود مخزن قرار گرفته‌اند از کف تانک بالاتر بوده تا لجن جلوی آنها را نگرفته و وزن آب را بتوانند تحمل کنند (تا حدود یک تن در مخازن بزرگ) و مخزن را در فضای باز پایدار نگه دارند. همه اتصالات لوله‌ها در تشخیص نم و ترکیدگی لوله با دستگاه فرخی باید به طور مستقل تکیه گاه داشته باشند تا فشار وارده بر انتهای آنها به حداقل برسد. لوله‌کشی‌های بدون تکیه گاه باعث کشیده شدن دیواره مخزن به یک سمت شده و به آن فشار وارد می‌کنند.

تشخیص نم و ترکیدگی لوله با دستگاه فرخی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir.jpg

توصیه می‌شود که این اتصالات در قسمت‌های دیگر دیواره مخزن نصب نشود زیرا باعث ایجاد نقاط فشار در ساختار مخزن شده و دستگاه را از گارانتی خارج می‌کند. اگر خروجی‌های مخزن باید در یک سطح معین قرار داشته باشند، لوله عمودی داخلی را برای رسیدن به سطح مطلوبت از خروجی نصب شده در دیواره مخزن وصل کنید.

لطفاً فقط از لوله پی وی سی یا اتصالات پلی‌اتیلن مناسب استفاده کنید و مطمئن شوید که همه مفاصل به خوبی عایق شده و وزن آب باعث سوراخ شدن و نشت آنها نمی‌شود. اتصالات فلزی برای لوله‌کشی مخازن مناسب نیستند.

هر جایی که خروجی بالای 50 میلی‌متر قرار دارد قویاً توصیه می‌شود که از مخازن HD استفاده شود تا با ماهیت دبی بالای عملیاتی مخزن سازگار باشد. استفاده از هر گونه اتصالات دیگر در دیواره یا کف مخزن باعث می‌شود که تانک از گارانتی خارج شود.

باید همه لوله‌کشی‌های روی دیواره مخزن برای انعطاف‌پذیری تکیه گاه داشته باشند. از آنجا که تانک‌های پلی‌اتیلن وقتی که پر می‌شوند گسترش می‌یابند، استفاده از لوله‌های ثابت و سخت در لوله‌کشی‌های دیواره مخازن مناسب نیست و باعث خراب شدن و نارسایی زودهنگام این مخازن می‌شود. یک شلنگ انعطاف‌پذیر با تکیه گاه بین مخزن آب و لوله سخت یا پمپ باید قرار داده شود.

بوشن های بشکه صرفاً برای حمل نقل به صورت شل بسته می‌شوند. اگر به طور دائمی استفاده می‌شوند لطفاً این بوشن ها را برداشته و با نوار تفلون آنها را بسته و دوباره در محل محکم کند. اگر بوشن ها به راحتی محکم نمی‌شوند نباید آنها را بیش از حد سفت کنید. این فرایند باید قبل از پر شدن مخزن انجام شود.

تشخیص نم و ترکیدگی لوله با دستگاه فرخی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir.jpg

تشخیص نم و ترکیدگی لوله با دستگاه فرخی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

برای کسب آگاهی بیشتر و مشاوره حضوری با ما تماس بگیرید

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *