دوربین های مدار بسته_http://abtinsazehmodern.ir

دوربین های مدار بسته و انواع آن – 09127527087

دوربین های مدار بسته و انواع آن – 09127527087

دوربین های مدار بسته مورد استفاده برای سیستم های حفاظتی شرکت آبتین سازه مدرن به دو صورت می باشد. از جمله دوربین های آنالوگ و دوربین های تحت شبکه (IP camera). در ذیل به بررسی هر یک از این دوربین ها به صورت مختصر و اجمالی خواهیم پرداخت:

1- دوربین های آنالوگ:

از ساده ترین دوربین های حفاظتی می توان به دوربین های آنالوگ اشاره نمود. این دوربین دارای عملیات نصب و راه اندازی سریع و آسان می باشد. برای استفاده از منبع تغذیه بهتر است ک از آداپتورهای جدا جهت نصب دوربین استفاده شود. پس از نصب فیش های bnc و dvr کار نصب دوربین به اتمام رسیده است. البته بایستی هارد را به دستگاه dvr اضافه نمود تا بتوان به دقت به بررسی زمان بندی و تنظیمات دوربین پرداخت، این اعمال همگی توسط دستگاه dvr انجام می شود. این دوربین ها دارای قیمت مناسب و کیفیت تصویری مناسب تری نسبت به دیگر دوربین های مدار بسته می باشند. البته لازم به ذکر است که احتمال قطعی سیم ها و به تبع آن احتمال قطعی تصویر در این گونه دوربین ها نسبت به سایر دوربین های موجود در بازار بیشتر است.

دوربین های مدار بسته
دوربین های مدار بسته_http://abtinsazehmodern.ir

 

2- دوربین های تحت شبکه (IP camera)

تفاوت دوربین هاب آنالوگ و دوربین های تحت شبکه (IP camera) در این است که، دوربین های تحت شبکه (IP camera) نیازی به دستگاه dvr ندارند. بلکه توسط دستگاه های کامپیوتری به کار گرفته می شوند. بدین منظور برای تنظیمات و حالات شبکه ی این نوع دوربین ها تماماً با استفاده از کامپیوتر اقدام خواهد شد. تکنولوژی های برتر و بروز دنیا این طور ایجاب نموده که امروزه به راحتی با استفاده از شبکه های wi-fi این عمل انجام می شود. بنابراین اگر به دنبال دوربین های مدار بسته دیجیتال با استفاده ار تکنولوژی های به روز دنیا هستید، این دوربین ها گزینه ی بسیار مناسبی خواهند بود.

دوربین های مدار بسته
دوربین های مدار بسته_http://abtinsazehmodern.ir

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *