رفع نشت با دستگاه نشت یاب بخت آزاد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نشت با دستگاه نشت یاب بخت آزاد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

کدام دسته از مصالح عایق رطوبت هستند؟
کلیه مصالحی که متخلخل و یا دارای حفره های آوند گونه نباشند می توانند به عنوان عایق رطوبتی مورد استفاده قرار گیرند.از دیگر خصوصیات این مصالح عبارت است از:

  • غیر قابل ترکیب بودن با سایر مواد موجود در محیط (آب،هوا،مصالح مجاور)
  • دوام و مقاومت کافی در برابر نیروهای محیطی و مکانیکی
  • قابلیت انعطاف
  • دارا بودن خصوصیات مثبت کاربردی (حمل و نقل،قیمت مناسب، نگهداری آسان)

http://abtinsazehmodern.ir

نفوذ رطوبت به دیوار داخلی ساختمان :
– نفوذ رطوبت از طریق زمین و پی ساختمان: برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در این حالت باید حرکت آن را به ترتیبی سد نمود و برای این منظور روی پی را با لایه عایق پوشانده و سپس دیوار چینی را از روی عایق شروع می نماییم . ولی چون غالبا سطح پی از کف تمام شده ساختمان پایینتر است ، قبلا روی پی را با کرسی چینی تا حد بالای قلوه چینی (بلوکاژ) کف بالا آورده ، سپس روی آن را عایق می کنیم. باید به خاطر داشته باشیم که چنانچه لایه عایق از حد بالای قلوه چینی پایینتر قرار گیرد،جلو نفوذ رطوبت کاملا گرفته نمی شود و از آن قسمت از دیوار که پایینتر از کف سازی قرار دارد، رطوبت به طرف بالا نفوذ می کند.

– نفوذ رطوبت از بدنه دیوار: چنانچه دیوار داخلی در جوار سرویسهای بهداشتی و یا هر مکان دیگری که احتمال نفوذ آب از یک سمت دیوار به سمت دیگر باشد، نسبت به عایق کاری دیوار اقدام می کنیم . باید در نظر داشته باشیم که چون در این گونه فضا ها به علت آبریزی ، کف سازی نیز ممکن است عایق کاری شده باشد،لزوما بایستی عایق سطوح عمودی و افقی به خوبی به یکدیگر متصل و یکپارچه گردند. قسمت داخلی دیوار از محل اتصال به کف تا ارتفاع 7 الی 10 سانتیمتر ،از مصالحی مانند پلاکهای سنگی ، موزاییک ، سرامیک ، یا چوب اجرا می شود . این قسمت را قرنیز پای دیوار می خوانند.

– نفوذ رطوبت به واسطه ترکیدگی لوله : لوله های ترکیده علاوه بر شکل ظاهری نامناسب ، موجب ایجاد خسارت های ناگهانی به افراد خواهد شد . تشخیص نشت و رفع آن توسط تکنسین های نشت یاب امکان پذیر خواهد شد.

http://abtinsazehmodern.ir

رفع نشت با دستگاه نشت یاب بخت آزاد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن متخصص نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله 

با پاسخگویی 24 ساعته 

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *