رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان داوری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان داوری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

همراهان همیشگی وب سایت آبتین سازه مدرن سلام. در این بخش شما را با لوله پلی اتیلن که در لوله کشی های آب و فاضلاب ساختمان استفاده می شود آشنا می سازیم. لوله پلی اتیلن به دلیل ارزانی و قابلیت تعمیر آسان در نشت و ترکیدگی مورد استفاده است. برا کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید…

ارزان‌ترین لوله، پلی اتیلن می‌باشد که در رول‌های ۳۰ تا ۱۲۰ متری در دسترس هستند. لوله‌ای را انتخاب کنید که به جای رزین‌های بازیافتی از پلاستیک استفاده نشده ساخته شده است. لوله باید دارای حداقل نرخ فشار psi ۱۰۰ باشد. پلی اتیلن تا دمای ۵۵ درجه را تحمل می‌کند. بیشتر تولید کنندگانی که از لوله پلی اتیلن استفاده می‌کنند با دمای آب ۳۸ درجه کار می‌کنند تا دمای خاک به میزان ۲۱ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد برسد. اتصالات نایلونی و گیره‌های ضد زنگ خطر نشتی لوله را به حداقل می‌رسانند. اتصالاتی که در زیر زمین دفن شده‌اند باید گیره‌های دوبل داشته باشند.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان داوری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

پی وی سی نیمه سخت نیز هزینه پایینی دارد. این لوله در طول‌های ۳ تا ۷ متری در دسترس است که فرایند نصب را آسان می‌کند. اتصالات با سیمان لوله متصل می‌گردند.

در رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان داوری سیستم‌های تجاری وجود دارند که از لوله‌های لاستیکی EDPM به عنوان لوله‌های تکی یا دو یا چهار لوله‌ی متصل به یک سری استفاده می‌کنند. قطرهای ۸/۳ اینچی یا ۲/۱ اینچی دارای انتقال حرارتی خوبی هستند که برخی از مشکلات ناشی از پوشش‌های شیمیایی و انسداد در اثر رسوبات را از بین می‌برند. لوله‌ها با تویی‌های پلاستیکی یا اتصالات برنجی به هدرهای پلاستیکی یا مسی متصل می‌شوند. برخی از سازندگان ماژول‌های سفارشی و آماده برای نصب با هدرهای متناسب با فاصله‌ی بین ردیف‌ها را ارائه می‌کنند.

اگر نگران خوردگی ناشی از انتشار اکسیژن از میان لوله‌های لاستیکی هستید که می‌تواند رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان داوری منجر به آسیب به اجزای آهنی در یک سیستم حرارتی بسته شود، باید از لوله‌های پلی اتلین کراس لینک (PEX) استفاده کنید. این لوله شامل یک مانع انتشار اکسیژن است. لوله‌ی کامپوزیت چند لایه با مرکز آلومینیومی نیز برای لوله‌هایی که در زیر یک کف بتنی دفن می‌شوند موجود می‌باشد. این لوله‌ها صلب‌تر بوده و بهتر در جای خود باقی می‌مانند. در سیستم‌هایی که از PEX استفاده نمی‌شود، اکسیژن محلول از میان جداره‌ی لوله‌ها نفوذ کرده و باعث زنگ زدگی قطعات آهنی مانند مخازن، اتصالات و مبدل حرارتی دیگ بخار خواهد شد. محافظت از لوله‌ها را می‌توان با استفاده از اجزای غیر آهنی (برنج، مس، پلاستیک)، نصب مبدل حرارتی غیر آهنی، استفاده از مخزن‌ها یا آب گرم‌کن‌های با پوشش شیشه‌ای یا اضافه کردن مهار کننده‌های خوردگی انجام داد.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان داوری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان داوری ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *