رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان رجبی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان رجبی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در این بخش هدف از ذخیره‌سازی آب در مخازن آب تحت فشار، نحوه کار کردن تانک‌های آب، مشکلات تانک‌های آب (مانند نشت تانک آب و از دست دادن هوا، خوردگی، مشکلات در ورودی آب) و چگونگی تعمیر مشکلات تانک‌های آب توضیحاتی ارائه می‌شود. هدف از ذخیره‌سازی آب یا فشار آب تانک‌ها در یک سیستم چاه خصوصی یا با هدف تقویت فشار منابع آب شهری نیز توضیح داده خواهد شد. ما در مورد انواع مختلف تانک‌های آب مانند تانک‌های مورد استفاده برای دیافراگم، فولاد ضدزنگ، فایبرگلاس یا پلاستیکی و فشار تانک آب و شیرها و کنترل‌های هوا توضیح خواهیم داد.

مخازن آب برای ذخیره آب در منازل استفاده می‌شوند. نوع تحت فشار مخزن آب به طور ویژه برای کاهش دفعات خاموش و روشن شدن پمپ آب استفاده می‌شود و بنابراین به کاهش استهلاک پمپ و افزایش عمر مفید آن کمک می‌کند. 

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان رجبی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

چاه‌های خصوصی و سیستم پمپ شامل یک چاه (منبع آب)، لوله‌کشی از چاه به سمت ساختمان، پمپ آب و مخزن آب بوده که به سیستم آب‌رسانی ساختمان وصل است می‌باشد. اتصالات لوله‌کشی ساختمان (سینک‌ها، توالت‌ها، دوش‌ها، وان‌ها) از آب لوله‌کشی ساختمان تغذیه می‌شوند و در سیستم فاضلاب ساختمان نیز تخلیه می‌شوند.

تمام سیستم‌های حلقه‌ای بسته نیاز به استفاده از یک منبع انبساط دیافراگمی که از قبل تحت فشار قرار گرفته، یک حذف کننده هوا و دریچه نصب شده روی لوله در نزدیکی منبع آب گرم دارند. دریچه‌ها باید دارای شیرهای فشار جهت پر کردن لوله و شیرهای منطقه‌ای برای کنترل بخش‌های مجزای سیستم بصورت مستقل باشند.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان رجبی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir

آب با استفاده از پمپ‌های گردشی از میان سیستم عبور می‌کند. نرخ جریان بستگی به تعداد حلقه‌ها در هر ناحیه و ابعاد لوله‌ها دارد. برای مثال یک سیستم با حلقه‌های ۳ تا ۶۰ متری با لوله‌ی پلی اتیلن نیم اینجی جریانی معادل ۲۰ گالن در دقیقه خواهد داشت. پمپ باید بتواند بر نیروی اصطکاک در سیستم غلبه کند. برای بیشتر سیستم‌های کفی، پمپی که دارای ظرفیت محاسبه شده‌ی ۶.۵ تا ۸.۶۶ psi باشد نیازهای سیستم را برآورده می‌کند.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان رجبی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *