رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان مهریزی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع  نشت با دستگاه نشت یاب خیابان مهریزی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن:

در قسمت قبلی، مقدمه ای بر استفاده از سیم جوش و حرارت برای جوشکاری و تعمیر لوله های خراب، خدمت شما عزیزان ذکر شد. در این بخش ،توضیحات تکمیلی قسمت قبل که شامل نحوه ی شعله دهی و آب کردن لوله های آب و فاضلاب ساختمانی در هنگام نصب ، نشت و نم و ترکیدگی ذکر شده است .

با ما همراه باشید:

بعد از زدن تنه کار ، کافیست شعله را به طرف فیتینگ و زیر کاسه آن برگردانده، به طور یکنواخت حرارت می دهند تا تنه کار فیتینگ از جوش بیافتد. به خصوص باید از داغ کردن زیاد فیتینگ های ریختگی خودداری کرد.

وقتی تنه کار روی لوله و فیتینگ، سیال و شفاف شد، شعله را در محل اتصال به عقب و جلو می برند تا گرمای قسمت هایی که باید متصل شود به خصوص کاسه فیتینگ حفظ شود. برای پیشگیری از سوختگی لوله و فیتینگ شعله را باید مرتب حرکت داد.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان مهریزی -abtinsazehmodern_ir

وقتی درز اتصال خوب داغ شد، سیم یا مفتول جوش را باید در آن جایی که لوله وارد فیتینگ می شود، آب کرد. در ضمن این که سیم جوش یا مفتول دارد درز اتصال را پر می کند، شعله را باید از روی آن دور کرد. با جابجا کردن شعله روی لوله و فیتینگ، هر دو را گرم نگه می دارند، تا آلیاژبه داخل درز نفوذ کند.

وقتی درز پرشد نوار لحیم پیوسته ای دور تا دور لوله دیده می شود. به محض پر شدن درز باید سیم جوش را پس کشید.

توجه! برای لوله های 1” و بزرگتر از آن، داغ کردن تمام درز اتصال در یک مرحله، با مشکل روبه رو می شود.

در این صورت می توان در یک مرحله قسمتی از درز اتصال را حرارت داد و جوش کرد. در دمای مناسب برای جوش، مفتول را روی درز آب می کنند و سپس سربک را به ناحیه مجاور انتقال می دهند. این کار پشت سر هم در کل درز اتصال ادامه می یابد. مراقب باشید جوش جدید، حتما قسمتی از جوش قبلی را بپوشاند.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب خیابان مهریزی-abtinsazehmodern_ir

رفع  نشت با دستگاه نشت یاب خیابان مهریزی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آبتین سازه مدرن نشت یاب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

با پاسخگویی شبانه روزی

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *