رفع نشت با دستگاه نشت یاب دکتر معین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نشت با دستگاه نشت یاب دکتر معین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

همراهان همیشگی وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن، سلام . در این قسمت از وب سایت قصد داریم تا شما را با دو روش تعیین محل نم و نشت و ترکیدگی لوله آشنا کنیم. روش همبستگی و نشت یاب زمان کامل، از دو روش نوین تشخیص نم و نشت و ترکیدگی لوله هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، در ادامه ی مطلب و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

روش همبستگی

در روش همبستگی برای تعیین محل نشتی از نشت‌ یاب همبستگی استفاده می‌شود که از آنالیزور همبستگی، سنسور، تقویت کننده و انتقال دهنده تشکیل می‌شود. ابتدا متخصص سنسورها را دو دو نقطه، برای مثال شیر دروازه‌ای و شیر آتش‌نشانی قرار می‌دهد، سپس اختلاف زمان انتشار صدای نشتی را در هر دو سنسور با استفاده از آشکارساز محاسبه می‌کند. محل نشتی با توجه به تاخیر زمانی، فاصله بین سنسورها و شدت صدای نشتی آب که از راه لوله منتقل می‌شود، تعیین می‌شود. روش همبستگی این مزیت را دارد که می‌توان محل نشتی را بدون توجه به شلوغی و سروصدای شهر و عمق لوله‌های مدفون شده تعیین کرد.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب دکتر معین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت‌یاب زمان کامل

نشت‌ یاب نوع زمان کامل برای تعیین نشتی از این اصل بهره می‌گیرد که نشتی آب صدایی پیوسته دارد. این دستگاه صدای انتقال یافته را در یک بازه زمانی مشخص (10 ثانیه تا 3 دقیقه) با دو سنسوری اندازه‌گیری می‌کند که به نقاط مشخص لوله‌های آب در محدوده یک کنتور متصل می‌شود.

این روش ویژگی‌های بارزی دارد که از آن جمله می‌توان به تاثیر نداشتن صداهای مصرف آب حین اندازه‌گیری یا مداخله ایجاد نکردن صدای رفت و آمد و شلوغی اشاره کرد. به علاوه کار با این دستگاه به مهارت خاصی نیاز ندارد.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب دکتر معین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

رفع نشت با دستگاه نشت یاب دکتر معین ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *