رفع نشت با دستگاه نشت یاب شارق شرقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نشت با دستگاه نشت یاب شارق شرقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آزمایش ها نشان می دهند که هواگیرنده باعث می شود هوایی که بامواد جامد و مایع فاضلاب فرو ریزنده همراه است، توسط خط فشار شکن متصل به لوله اصلی افقی فاضلاب از شبکه خارج شود و در لوله فاضلاب تعادل ایجاد کند.عدم توجه به چنین مواردی موجب وارد آمدن به لوله و ایجاد ترک خوردگی و ترکیدگی لوله خواهد شد که ازعواقب آن نم ، نشت و رطوبت ایجاد شده در ساختمان می باشد.

باید توجه کرد که در خروجی هوا گیرنده، رایزر به واسطه یک اتصال باز و بلند به لوله افقی فاضلاب ساختمان متصل می شود. در پایین دست این نقطه دست کم در فاصله 120 سانتی متری، لوله ی فشار شکن از بالای هواگیرنده به بالا سر لوله فاضلاب ساختمان وصل می شود.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب شارق شرقی -abtinsazehmodern_ir

به این ترتیب، هوا گیرنده و لوله رابطفشار شکن آن، در پای هر تک راییزر ساونت و در تغییر محور عمودی- افقی- عمودی رایزر نصب می شود. در حالت اخیر، لوله فشار شکن بلافاصله در زیر قسمت افقی، به رایزر قفل می شود.

رایزر ها را باید بدون تغییر قطر تا روی بام ادامه داد. دو رایزر می توانند در بالا سرآخرین سرویس یه هم قفل شوند و تنها یک لوله تا روی بام ادامه پیدا کند. اگر فاصله بین دور رایزر 6 متر یا کمتر باشد، لوله افقی اتصال آن ها می تواند هم قطر رایزری باشد که تا زیر سقف کشیده می شود. اگر فاصله بیشتر از 6 متر بود، قطر لوله اتصال را باید یک اندازه (سایز) از قطر رایزرها بزرگ تر گرفت.

رایزر مشترکی که تا روی بام ادامه می یابد. باید یک اندازه از رایزر بزرگتر زیری، بزرگتر باشد.

توجه به قطر رایزر و فاصله بین رایزر ها در جلوگیری از ترکیدگی لوله، موثر بوده و این امر تها توسط کارشناس خبره ی خدمات ساختمانی، امکانپذیر است.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب شارق شرقی-abtinsazehmodern_ir

رفع نشت با دستگاه نشت یاب شارق شرقی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

با پاسخگویی 24 ساعته 

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *