رفع نشت با دستگاه نشت یاب پل کالج ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نشت با دستگاه نشت یاب پل کالج ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

روش های تعمیرات لوله به دو دسته دائم و موقتی ، تقسیم بندی می شوند. روش های موقتی تا زمان رسیدن تکنسین های نشت یاب و به منظور جلوگیری از نشت و خسارت بیشتر توصیه می گردد . در این بخش شما را با روش های برطرف نمودن نشت لوله های آبگرمکن به صورت دائم آشنا می سازیم. روش های نشت یابی لوله های تجهیزات ساختمانی تقریبا مشابه هم بوده که تفاوت در تشخیص، تنها از طریق تجربه و کار مداوم صورت می پذیرد.

این موضوع که بیشتر لوله‌های آب گرم پس از گذشتن از آبگرم کن سوراخ می‌شوند واقعیتی است که باید در نظر گرفته شود. سرعت انجام واکنش‌های شیمیایی در آب گرم بیش از آب سرد است. این باعث افزایش سرعت واکنش‌های شیمیایی شده و همچنین سرعت روند خوردگی را در لوله‌های مسی افزایش می‌دهد.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب پل کالج ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir.jpg

شما می‌توانید بست لوله که ابزاری است که برای تعمیر لوله‌های سوراخ طراحی شده است نصب کنید. این بست‌ها یک واشر لاستیکی دارد که به طور دائمی داخل آنها وصل شده است و دور لوله سوراخ شده بسته می‌شود. بست را می‌توانید به راحتی روی سوراخ قرار داده و با پیچی که سر خود بست قرار دارد محکم کنید، آن را در محل سوراخ بسته و نشتی لوله را برای همیشه ببندید. بست‌های لوله در ابزارفروشی‌ها و فروشندگان تجهیزات خانگی قابل تهیه هستند.

یک روش دیگر استفاده از لوله‌های فلزی منعطف و بافته ‌شده است که به هم پرس شده‌اند و می‌توانند به طور دائمی جلوی نشت لوله با رفع نشت با دستگاه نشت یاب پل کالج را بگیرند. مزیت مهم این روش تعمیری علاوه بر این که می‌تواند نشت یک سوراخ کوچک را تعمیر کند می‌توان به وسیله آن قسمت‌های بزرگ‌تر لوله که شکسته و از هم جدا شده است را نیز تعمیر کرد. از آنجا که این لوله‌ها انعطاف‌پذیر و قابل خم کردن هستند می‌توان از آنها برای تعمیر زانوها نیز استفاده کرد. این لوله‌های فلزی در طول‌های مختلف موجود بوده و به وسیله آنها شما می‌توانید هر قسمت از لوله را که خواستید تعمیر کنید.

برای نصب لوله فلزی بافته ‌شده شما باید قسمت آسیب‌ دیده لوله را ببرید و مطمئن شوید که لوله از آب خالی شده است. سپس، کوپلینگ را در مرکز قسمت آسیب ‌دیده قرا داده و یک اینچ از هر سمت از کوپلینگ را علامت‌گذاری کنید. قسمت آسیب‌ دیده لوله را که علامت‌گذاری کرده‌اید ببرید و لوله را به دو طرف لوله بریده شده محکم وصل کنید. فیتینگ­های فشاری را محکم کرده و آب را باز کنید و محل نشت را بررسی نمایید.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب پل کالج ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern_ir.jpg

هر کدام از روش‌های تعمیر فوری بالا به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز از لوله‌ای که نشت داشت استفاده کنید. افرادی که در خانه‌هایی که لوله مسی دارد زندگی می‌کنند این شانس را دارند که لوله‌های آنها به ندرت نشت را در رفع نشت با دستگاه نشت یاب پل کالج خواهد کرد.

در خانه‌های قدیمی که در آنها از لوله‌های گالوانیزه استفاده شده است متأسفانه نشتی بیشتر دیده می‌شود. از آنجا که این لوله‌ها از داخل به خارج زنگ می‌زنند نمی‌توان با دیدن آنها پی به آسیب‌دیدگی آنها برد. به هر حال، زمانی که یک لوله نشت پیدا کرد منطقی است که انتظار داشته باشید دیگران عقب ننشینند. کار گذاشتن یک کلمپ لوله خوب یک سرمایه‌گذاری محتاطانه است.

رفع نشت با دستگاه نشت یاب پل کالج ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

شماره تلفن های شرکت با پاسخگویی شبانه روزی

09126533022

09127527087

سایت تبلیغاتی : ایمن تک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *