رفع نشت و نم با دستگاه نشت یاب نبرد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نشت و نم با دستگاه نشت یاب نبرد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

یکی از مشکلاتی که بسیاری از ساختمان ها با آن روبه رو هستند نم کشیدن دیوارها است. این مشکل در طی مدت زمان طولانی می تواند باعث تخریب بخشی از دیوار و یا سقف خانه شود.
آرامش مهم ترین نکته ای است که هرخانواده ای انتظار آن را دارد. یکی از مهم ترین نکته های رسیدن به این آرامش خانه ای آرام و راحت است. برای اینکه خانه زیبا و سالمی داشته باشید که بتوانید در آن با آرامش زندگی کنید باید نکات بسیار زیادی را مدنظر داشته باشید چرا که مشکلات بسیار زیادی در کمین خانه شما است.
یکی از این مشکلات نم کشیدن دیوارها و به مرور تخریب شدن آنهاست. در این مطلب نکاتی را در مورد این مشکل به شما گوشزد می کنیم که با انجام آنها می توان از تخریب خانه ها جلوگیری کرد.

رفع نشت و نم با دستگاه نشت یاب نبرد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

منابع اصلي رطوبت‌ زا در خانه عبارتند از آشپزخانه، سرويس‌هاي بهداشتي و رختشویی. در اين مكان‌ها بايد از هواكش‌هاي قوي با قدرت مكش بالا استفاده شود طوري كه هواي مرطوب داخل را به بيرون خانه هدايت كنند.

اطمينان از وجود گردش مناسب هوا باعث از بين رفتن رطوبت مي‌شود. تهويه مناسب و موثر مي‌تواند رطوبت را از محيط خارج كند و هواي تميزتر را جايگزين آن كند. با تهويه خوب مي‌توانيد هواي سالم‌تري براي تنفس در اختيار داشته باشيد.

عايق‌بندي مناسب سقف را فراموش نكنيد، زيرا عايق‌بندي باعث مي‌شود فضاي داخل خانه گرم بماند. هم‌چنين عايق‌بندي، سطوح را گرم نگه مي‌دارد و به اين طريق از رطوبت ناشي از سطوح سرد جلوگيري مي‌كند. در كل يادتان باشد خانه‌ گرم‌تر، به ميزان بيشتري از رطوبت در امان است، بنابراين سعي كنيد خانه خود را گرم نگه داريد.

رفع نشت و نم با دستگاه نشت یاب نبرد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

هرچه ميزان آب مصرفي در خانه كمتر باشد ميزان رطوبت ناشي از آن نيز كمتر خواهد بود. بنابراين با صرفه‌جويي در مصرف آب مي‌توانيد به كاهش رطوبت خانه نيز كمك كنيد. لباس‌هاي شسته شده تا حد امكان بهتر است بيرون از خانه و در حياط يا پشت‌بام خشك شوند، زيرا هنگام خشك شدن رطوبت زيادي از آن‌ها تبخير مي‌شود.

رفع نشت و نم با دستگاه نشت یاب نبرد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن متخصص نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله 

با پاسخگویی 24 ساعته 

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *