رفع نم با دستگاه نشت یاب خیابان دین محمدی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع  نم با دستگاه نشت یاب خیابان دین محمدی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

استفاده از سیم جوش و حرارت برای جوشکاری و تعمیر لوله های خراب

با سلام خدمت خوانندگان گرامی. در این قسمت از وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن قصد داریم تا شما عزیزان را با روش حرارت جوشکاری که به منظور اتصال لوله های ترکیده و دارای نشت به کار می رود، آشنا سازیم.

برای جوشکاری استفاده از شعله اکسی استیلن ترجیح دارد. از گاز پروپان و سایر گازها گاهی برای لوله های کم قطر استفاده می کنند.

باید از شعله ای استفاده کرد که اندکی کشیده باشد و در میان آن مخروط آبی رنگ کوچکی دیده شود. قسمت خارجی شعله به رنگ سبز روشن است. ابتدا سر لوله را به طول ۲۵ میلی متر گرم می کنند. شعله را با جابه جایی های کم دامنه و عمود بر لوله بالا و پایین می برند . شعله را باید مرتب حرکت داد و نباید در یک جا توقف کرد، چون ممکن است لوله بسوزد.

معمولا نوع تنه کار مورد استفاده به عنوان راهنمایی برای مدت حرارت دادن لوله به کار می رود. حرارت دهی را از موقعی که تنه کار شروع می کند به جوشیدن یا عمل آمدن، تا زمانی که مثل آب، زلال و شفاف روان می شود ادامه می دهند.

تنه کار چهار مرحله را می گذراند:

  1. در دمای ۱۰۰ درجه سلسیوس، آب موجود در آن می جوشد و خارج می شود.
  2. در دمای ۳۱۵ درجه سلسیوس، سفید می شود و کمی پف می کند و عمل آمدن آن شروع می شود.
  3. در دمای ۴۲۵ درجه سلسیوس، روی جداره لوله می نشیند و ظاهری شیری رنگ پیدا می کند.
  4. در دمای 595 درجه سلسیوس، کاملا شفاف و فعال و مانند آب می شود و به اصطلاح از جوش می افتد.

از زدن تنه کار بیش از اندازه و تماس آن با سطح آلوده باید خودداری کرد. به خصوص نباید گذاشت تنه کار به درون لوله راه پیدا کند. منظور از به کار بردن تنه کار حل بقایای اکسید ها، پیشگیری از اکسید شدن لوله هنگام حرارت دیدن و بالاخره خارج کردن اکسید ها پیش از ذوب سیم جوش است.

تکنسین های شرکت ایمن تک با پشتوانه ی سابقه ی کاری و استفاده از دانش روز دنیا، اقدام به رفع عیوب اتصالات لوله های ساختمانی، رفع نشت و نم و… می نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

رفع  نم با دستگاه نشت یاب خیابان دین محمدی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

با پاسخگویی 24 ساعته 

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *