رفع نم با دستگاه نشت یاب خیابان نفیسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نم با دستگاه نشت یاب خیابان نفیسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در قسمت قبل در ارتباط با نشت استخر مطالبی بیان شد. در این قسمت نکاتی را در ارتباط با روش‌های برطرف کردن نشتی استخرها خدمت شما بیان می کنیم. 

آب جبرانی

در برخی موارد، یک روش ساده برای استخری که نشتی دارد این است که آب اضافی در استخر وارد شود تا جبران آب از دست داده بشود. این کار معمولاً فقط در شرایطی که نشت استخر بسیار جزئی باشد به کار برده می‌شود و معمولاً از آب چشمه یا آب‌های زیرزمینی برای جبران آب از دست رفته استفاده می‌شود.

رفع نم با دستگاه نشت یاب خیابان نفیسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

کامپکت کردن مواد موجود

اگر ساختار کف استخر از ترکیبی از مواد ریز و درشت مرغوب ساخته شده است می‌توان به راحتی با فشرده‌سازی آنها به میزان کافی میزان نشت آب را کاهش داده یا متوقف نمود. ابتدا باید آب استخر تخلیه شده و ناحیه آسیب‌دیده کاملاً خشک شود. سپس خاک به وسیله یک روتوتیلر یا تجهیزات مشابه به عمق 12 تا 16 اینچ برداشته شده و سپس با رولر کامپکت می‌شود. نکته حائز اهمیت این است که خاک باید در شرایط رطوبتی مناسب (به عنوان مثال نه خیلی خشک و نه خیلی خیس) کامپکت شود تا به بهترین نحو فشرده شود. اگر لایه نهایی کامپکت شده در سطح استخر باشد باید حداقل 6 اینچ ضخامت داشته باشد و اگر در عمق 3 متری استخر باشد باید 12 اینچ ضخامت داشته باشد.

افزودن خاک رس

اگر خاک موجود بیش از حد درشت باشد (به طور مثال بیش از دانه‌های شن یا ریگ باشد) می‌توان با افزودن خاک رس حالت عایقی بهتری ایجاد کرد. مواد اضافه شده باید حداقل 20 درصد خاک رس داشته باشد. خاک رس باید حداقل در لایه‌هایی که تا 6 اینچ عمق دارند اضافه شود و بهتر است تا 30 سانتیمتر ادامه یابد. دوباره، عمق خاک رس به عمق آب بستگی دارد. در قسمت‌های عمیق‌تر استخر که عمق آب به حدود 3 متر می‌رسد باید حداقل 12 اینچ خاک رس پس از کامپکت شدن اضافه شود.

رفع نم با دستگاه نشت یاب خیابان نفیسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

رفع نم با دستگاه نشت یاب خیابان نفیسی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

تلفن های شرکت با پاسخگویی 24 ساعته

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *