رفع نم و نشت یاب با دستگاه خیابان نیروی هوایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

رفع نم و نشت یاب با دستگاه خیابان نیروی هوایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

یکی از مشکلاتی که بسیاری از ساختمان ها با آن روبرو هستند رطوبت و نم کشیدن دیوارهای خانه است. این مشکل در طی مدت زمان طولانی می تواند باعث تخریب بخشی از دیوار و یا سقف خانه شود.

 آرامش مهمترین نکته ای است که هر خانواده ای انتظار آن را دارد. یکی از مهمترین نکته های رسیدن به این آرامش خانه ای آرام و راحت است. برای اینکه خانه زیبا و سالمی داشته باشید که بتوانید در آن با آرامش زندگی کنید باید نکات بسیار زیادی را مد نظر داشته باشید چرا که مشکلات بسیار زیادی در کمین خانه شما است. 

رفع نم و نشت یاب با دستگاه خیابان نیروی هوایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

یکی از این مشکلات نم کشیدن دیوارها و به مرور تخریب شدن آن ها است. یکی از مهمترین دلایلی که می تواند باعث بروز این مشکل شود رطوبت خانه ها است. بهترین راه نیز کم کردن میزان این رطوبت است. در برخی از خانه ها از وسیله های افزایش رطوبت استفاده می شود که بهتر است میزان کمتری از این وسیله استفاده شود. یکی دیگر از راه های کاهش رطوبت باز کردن پنجره ها است که باعث می شود تا رطوبت خانه خارج شود.

در هنگام شستن دیوارها مواظب باشید از آب زیادی استفاده نکنید. برخی از خانواده ها برای اینکه دیواری تمیزتر داشته باشند در مدت های کوتاه دیوار خانه را می شویند و همچنین استفاده از مواد شوینده برای تعداد دفعات زیاد می تواند باعث این مشکل وهمچنین از بین رفتن رنگ دیوار شود.

رفع نم و نشت یاب با دستگاه خیابان نیروی هوایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲- http://abtinsazehmodern.ir

یکی از مواردی که باید به آن دقت کنید لکه های آب است. برخی مواقع دیوارهای خانه حالت اولیه خودش را از دست می دهد. این می تواند نشانه ای از وجود نشتی آب در پشت دیوارها باشد. به محض اینکه این لکه ها را دیدید سریعا برای حل این مشکل اقدام کنید.

رفع نم و نشت یاب - http://abtinsazehmodern.ir

رفع نم و نشت یاب با دستگاه خیابان نیروی هوایی ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن متخصص در نشت یابی ، تشخیص ترکیدگی لوله ، طراحی و اجرای آلاپیق ، طراحی و اجرای سقف های کامپوزیت ، کار در ارتفاع و …

شماره تلفن های شرکت با پاسخگویی شبانه روزی

09126533022

 09127527087

سایت تبلیغاتی : سئو رب

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *