لوله بازکنی در جنوب تهران 09126533022

لوله بازکنی در جنوب تهران 09126533022

به منظور لوله بازکنی باید با شبکه های آب و فاضلاب آشنا بود. متخصصان لوله بازکنی شرکت آبتین سازه مدرن با در اختیار داشتن دانش نشت یابی ، تشخیص ترکیدگی لوله و لوله بازکنی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی هستند. 

برای آشنایی با دانش پایه ای لوله بازکنی ، مطلب زیر را بخوانید.

مطالب مرتبط:

لوله بازکنی شرق تهران          لوله بازکنی غرب تهران

با داشتن آماری مناسب از مصرف سرانه آب شهر و تعیین نزدیک منطقه فاضلاب مانع و سرانجام شمار افراد ساکن در ناحیه فاضلاب گیر ، به راحتی میتوان مقدار میانه فاضلاب روزانه را حساب کرد .

البته این شیوه در شهرهای کبیر و یا شهرهایی که در آنها منزل سازی کامل نشده باشد چندان صدق نمیکند و در این مورد باید رقمی برای مقدار فاضلاب سرانه در نظر گرفت ، که مطابق با شرایط راستین باشد .

در شهرهای کبیر مصرف آب هتل ها و رستورانها و بیمارستانها که به شمار بسیار وجود دارند در هنگام اندازه گیری آب مصرفی سرانه بحساب نمیآید ، در حالیکه در عمل آنها نیز به چهره فاضلاب به شبکه وارد میشود .

نزدیک این تغییرات احتمالاً به ۲۵ لیتر به ازاء هر نفر در روز نیز برسد . لذا باید در طرح شبکه فاضلاب برای چنین شهرهایی نهایت دقت را از عقیده گزینش مقدار راستین فاضلاب مبذول داشت زیرا این موضوع از نظر فنی و اقتصادی عامل مهمی است .

طبق توصیه کمیته استاندارد فاضلاب سازمان برنامه الی زمانی که اندازه گیری های واقعی از مقدار فاضلاب شهرهای مختلف در ایران عملی نشده است رقم ۱۵۰ لیتر به ازاء هر تن در روز را میتوان در طرحهای شبکه فاضلاب به کار برد .

لوله بازکنی در جنوب تهران 09126533022

اگر در حین تجزیه مواد ، اکسیژن به مقدار لازم و به طور مرتب به فاضلاب برسد باکتریهای هوازی عمل تجزیه را شروع نموده و عمل مینماید . چنانکه ملاحظه میشود نخست مواد آلی ازت دار تبدیل به آمونیاک و سپس به نیتریت و نیترات میگردد .

نیترات ها که به راستی جزو مواد غذایی بسیار مناسب برای گیاهان محسوب میشود توسط گیاه جذب و مایه رشد بهتر آنها میگردد . از طرفی خود گیاهان نیز بدست حیوانات خورده شده و در ساختمان سلولهای بدن آنها کمک مینماید .

در تمام این تحولات اکسیژن برای تنفس موجودات زنده و وانگهی دیگر تغییرات و تبدیلات کیمیایی سایر و به منظور تثبیت مواد کربنی و سولفوری بصورت کربناتها و سولفاتها لازم است .

لوله بازکنی در جنوب تهران 09126533022

لوله بازکنی در جنوب تهران 09126533022

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *