لوله بازکنی در نیاوران 09126533022

لوله بازکنی در نیاوران 09126533022

آزمایشات آب و فاضلاب با هدف لوله بازکنی

زمانیکه اکسیژن در مجاورت فاضلاب نباشد ، باکتریهای هوازی دیگر توانا به ادامه زندگی و به کارگیری مواد غذائی نخواهند بود .

مطالب مرتبط:

لوله بازکنی پاسداران           لوله بازکنی مهستان

در چنین حالتی باکتریهای غیرهوازی که توانا به به کارگیری اکسیژن مواد آلی هستند وارد میگردند .

بدین ترتیب تجزیه مواد در نشان هستی باکتریهای غیرهوازی ، سبب بوجود آمدن اسیدهای آلی ، کربناتهای اسیدی ، اکسید کرین و هیدروژن سولفوره شده و در مرحله بعدی آمونیاک ، کربناتهای اسیدی اکسید کربن و سولفیتها بوجود میآیند . در مرحله نهایی تجزیه و تخمیر ، آمونیاک ، متان ، اکسید کربن و سولفیتها بوجود می آیند .

لوله بازکنی در نیاوران 09126533022- abtinsazehmodern-ir

در مرحله نهایی تجزیه و تخمیر ، آمونیاک ،متان ، اکسید کربن و سولفیت ها تولید میگردند . در تصفیه خانه های فاضلاب ، حوضهای هوارسانی ، یکتا اصلی در تجزیه و پالایش فاضلاب یعنی از میان بردن مواد آلی و تفریق مقدار ( بی . او . دی ) میباشد و به راستی در این یکتا است که تصفیه در مجاورت باکتریهای هوازی اتمام میگیرد .

تجزیه و تخمیر مواد لبنی که در آنها هوا دمیده نمیشود را هضم لجن مینامند که بدست باکتریهای هوازی و در مخازن هاضم اتمام میپذیرد و تولید گازهای متان و اکسید کربن مؤید چنین تخمیری است .

آزمایشاتی که از فاضلاب بعمل میآید شامل آزمایشهای فیزیکی ، مطالعات بهداشتی ، آزمایشهای کیمیایی و بالاخره آزمایشهای زیستی است . مجموع تمام آزمایشهای شیمیایی و سرانجام آزمایشهای زیستی است . مجموع تمام آزمایشهای معمول در کار فاضلاب را آزمایش تحلیلی فاضلاب می نامند .

لوله بازکنی در نیاوران 09126533022- abtinsazehmodern-ir

آزمایش های فیزیکی برای تعیین درجه حرارت ، رنگ ، بو . تیرگی فاضلاب است . اطلاع از درجه گرما از نظر بازده عملیات واحدها بسیار مهم است . رنگ فاضلاب در تشخیص ظاهری و فوری آن کمک میکند فاضلاب تازه به رنگ خاکستری است ، رنگهای تیره و سیاه دال بر کهنگی فاضلاب و مطمئناً همراه با تعفن است .

بوی فاضلاب نیز برآمده از ماندگی فاضلاب است ، همانطور که تیرگی آن نتیجه کهنگی میباشد البته باید توجّه داشت که فاضلاب اصولا تیره میباشد ولی فاضلاب کهنه تیرگیش شدیدتر است .

لوله بازکنی در نیاوران 09126533022

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *