لوله بازکنی در پاسداران 09126533022

لوله بازکنی در پاسداران 09126533022

خوانندگان گرامی سلام. آیا با اصطلاحات رایج لوله بازکنی آشنا هستید؟ در این قسمت از وب سایت شرکت آبتین سازه مدرن توجه شما را به فاضلاب و نکات آن که در لوله بازکنی حائز اهیمت است معطوف می کنیم.

مطالب مرتبط:

لوله بازکنی  مهستان               لوله بازکنی انقلاب

فاضلاب یا پساب، آب مصرف شده ای است که خواص فیزیکی، شیمیایی یا بیولوژیکی آن به حدی تغییر کرده است که قابلیت مصرف در بهترین باره خود را از دست داده است.

بنا به تعریف، فاضلاب ها همواره بر پرتو فعالیت جوامع بشری و مصرف آب توسط آن ها و دگرگونی ها حاصل از این فرمایش بر اختصاصات و ترکیب آب مصرفی برپایی می شوند.

اگر فاضلاب پالایش نشده انباشته شود، تجزیه مواد آلی آن ممکن است منجر به فرآوری مقدار زیادی گازهای بدبو شود.

علاوه بر آن، فاضلاب پالایش نشده معمولا حاوی میکروارگانیسمهای بیماریزای کثرت و چربی های زیادی است که در دستگاه گوارش انسان حیات می کنند و یا در برخی فضولات صنعتی موجودند. قسمت اعظم ترکیب فاضلاب را آب تشکیل می دهد.

لوله بازکنی در پاسداران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

 فاضلاب،شامل بعضی مواد مغذی نیز هست که می تواند سبب تحریک رشد گیاهان آبزی شود، و ممکن است ترکیبات زهرآگین و چربی نیز داشته باشد، از این رو به چربی گیر معروف می باشد.

بنا به این دلایل انتقال تند و بدون زحمت فاضلاب از منابع تولید، وسپس پالایش و دفع آن، نه فقط مطلوب، بلکه در جوامع صنعتی ضروری است و جنبه اقتصادی و تولید درآمد نیز دارد.

مدیریت فاضلاب حفاظت پیرامون زیست است به نحوی که با اصول بهداشت عمومی و مسائل اقتصادی، اجتماعی و سیاسی هماهنگ باشد. فاضلابهای صنعتی، فاضلابهایی هستند که از صنایع گوناگون حاصل می‌شوند و نسبت به نوع صنایع، ترکیبات کیمیایی مختلفی دارند و وقتی وارد دریاها می‌شوند، مایه آلودگی آب و اجل آبزیان می‌گردند.

فاضلابهای شهری از مصرف خانگی آب حاصل می‌شود. در این پسابها گونه ها موجودات ریز، میکروبها و ویروس‌ها و چند نوع مواد کیمیایی معین موجود است که عمده‌ترین آن آمونیاک و نیز اندکی اوره می‌باشد.

این فاضلابها باید از مسیرهای سر بسته به محل پالایش هدایت گردند. جهت خنثی سازی پیرامون قلیایی این فاضلابها که پیرامون مناسب برای رشد و نمو میکروبهاست، از کلر استفاده می‌شود. 

لوله بازکنی در پاسداران 09126533022-abtinsazehmodern-ir

لوله بازکنی در پاسداران 09126533022

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *