لوله یاب و نشت یاب در عمق 4 متر ملاصدرا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

لوله یاب و نشت یاب در عمق 4 متر ملاصدرا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

به منظور جلوگیری از نشت و ترکیدگی لوله می بایست از عایق کاری مناسب لوله ها استفاده کرد ، با عایق کاری مناسب و دقیق می توان از خسارت های شدید جلوگیری نمود و عمر مفید تجهیزات ساختمانی را افزایش داد .

این قسمت درباره عایق کاری نانو  ، که روشی برای جلوگیری از نشت لوله است ؛ جهت آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان ارائه شده است :

در ساختمان ها و سرویس های بهداشتی ، پشت بام ، استخر ، سونا ، جکوزی و انواع لوله های آب و فاضلاب وجود دارند که هر کدام دارای ساختار فیزیکی مجزا و کاربردهای منحصر بفردی تولید  و عرضه می شود و نمی توان در موارد دیگری استفاده کرد ، چون که کاربرد مناسبی نداشته و ممکن است به عایق کاری و محدوده  استفاده صدمه زده و خسارات بیشتری برای محل اجرا ایجاد کند.

لوله یاب و نشت یاب در عمق 4 متر ملاصدرا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲ـhttp://abtinsazehmodern.ir

انواع مواد آب بندی و عایق کاری:

۱-Z-90 این عایق نانو نبوده و از نوع چسب های آب بندی یکطرفه بوده و کاربرد آن در کف و بدنه استخرها می باشد و برای کف سرویس ها که لوله های متعددی دارند ، مناسب نیست و قدرت خورندگی بالایی دارد .

۲پاد آب و انواع مشابه در جهت آب بندی اتصالات روکار و خارجی استفاده می شود و مانند چسب اکواریوم عمل می کند و در محل استفاده رو و اثر نامطلوبی بجا گذاشته و ظاهر مناسبی ندارد .

۳-N-100 عایق و رزینی جهت آب بندی و عایق کاری محدوده درزها و  شکاف های ریز بوده و باید بعداز کاربرد با لایه ایی عایق دیگر پوشانده گردد و عدم فیکس شدن آن ، منتج به بازشدن آن در زمان کوتاهی خواهد شد .

۴پودر زیکا که عایق پایه سیمان است و چسبندگی خوبی دارد و در  محدوده های تراس و حیاط و درزگیری پشت بام مناسب است ولی بعلت ظاهر نازیبا در سرویس مناسب نیست ، چون که انواع املاح و آشغال های را جذب کرده و رنگ بدی به محل اجرا می دهد .

لوله یاب و نشت یاب در عمق 4 متر ملاصدرا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲ـhttp://abtinsazehmodern.ir

 

لوله یاب و نشت یاب در عمق 4 متر ملاصدرا ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

شرکت آبتین سازه مدرن

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *