تهران - خیابان سبلان خیابان مدنی خیابان محمودی کوچه پهلون پلاک یک
+989127527087

موتورخانه آب رسانی -۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

    صفحه اصلی » موتورخانه » موتورخانه آب رسانی -۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

موتورخانه  آب رسانی -۰۹۱۲۷۵۲۷۰۸۷

موضوع آب رسانی به کل ساختمان موضوع مهمی است که در باب طراحی موتورخانه ها بسیار مورد توجه و دقت کافی قرار می گیرد. پس از آن که آب آشامیدنی در تصفیه خانه های شهری به وسیله انشعاب لوله ها به موتورخانه ساختمان های مختلف رسید، توسط فلکه های کشویی و شبکه های توزیع در لوله های کل ساختمان برای مصارف مختلف پخش می شود.

موتورخانه
موتورخانه_http://abtinsazehmodern.ir

 

در بسیاری از موتورخانه ها از پکیج های آب گرم استفاده می شود. دستگاه های پکیج برای تامین آب گرم ساختمان به کار گرفته می شوند. این پکیج ها باعث لوله کشی های کمی در طول ساختمان می شوند همچنین نحوه کار کردن با آن نیز بسیار ساده و آسان می باشد. علاوه بر آن می توان اینگونه اذعان نمود که پکیج های آب گرم به خودی خود یک موتورخانه کامل در یک دستگاه کوچک هستند، که با استفاده از آن می توان در زمان، هزینه، انرژی و… صرفه جویی نمود.

عملکرد سیستم پکیج آب گرم به صورت خودکار است و نیازی به دست کاری و تنظیمات شخصی ندارد.

مصرف کنندگان گرامی باید بدین نکته توجه داشته باشند که پکیج های آب گرم خود را در محدوده ی خارج از منزل نصب نمایند. محدوده هایی مانند تراس ساختمان، حیاط، زیر زمین و… این نکته جهت رعایت نکات ایمنی و همچنین برای حذف آلودگی صوتی ناشی از تغییرات دمایی درون پکیج می باشد.

سایز ها ، سوخت های مصرفی، وزن دستگاه ها و دیگر مشخصات این پکیج ها متنوع می باشد و هر یک از مصرف کنندگان می توانند با مطالعه دقیق کاتالوگ های مربوط به این دستگاه ها، بهترین و مناسب ترین پکیج را برای منزل خود بر گزینند.

پکیج ها را می توان برای انواع دستگاه های گرمایشی و یا دستگاه های دارای سوخت گاز سوز همانند کف خواب و یا اجاق گاز مورد استفاده قرار داد.

خدمات موتورخانه ای و تنظیم و تعمیر هرگونه مشکلی در باب موتورخانه از سوی شرکت آبتین سازه مدرن با بهترین کیفیت ها ارائه می گردد.

موتورخانه
موتورخانه_http://abtinsazehmodern.ir