نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب شیخ فضل الله ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب شیخ فضل الله ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آیا با تصفیه فاضلاب در مجاورت با کتری های هوازی و غیر هوازی آشنا هستید؟ متخصص نشت یاب و تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از شناسایی باکتری های هوازی و غیر هوازی موجود در فاضلاب علل و محل نشت را پیدا می کند. پس با ما همراه باشید…

● تصفيه فاضلاب در مجاورت باکتريهاي هوازي :
اگر در حين تجزيه مواد ، اکسيژن به مقدار لازم و به طور مرتب به فاضلاب برسد باکتريهاي هوازي عمل تجزيه را شروع نموده و عمل مينمايد . چنانکه ملاحظه ميشود ابتدا مواد آلي ازت دار تبديل به آمونياک و سپس به نيتريت و نيترات ميگردد . نيترات ها که در واقع جزو مواد غذايي بسيار مناسب براي گياهان محسوب ميشود توسط گياه جذب و باعث رشد بهتر آنها ميگردد . از طرفي خود گياهان نيز توسط حيوانات خورده شده و در ساختمان سلولهاي بدن آنها کمک مي نمايد .

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب شیخ فضل الله ۰۹۱۲-abtinsazehmodern-ir

مواد آلي فوق دوباره به صورت مواد آلي پس مانده دفع شده و اين گردش بيانتها از نو آغاز ميشود . در تمام اين تحولات اکسيژن براي تنفس موجودات زنده و همچنين ساير تغييرات و تبديلات شيميايي ديگر و به منظور تثبيت مواد کربني و سولفوري بصورت کربناتها و سولفاتها لازم است .
● تصفيه و تجزيه فاضلاب در مجاورت باکتريهاي غير هوازي :
زمانيکه اکسيژن در مجاورت فاضلاب نباشد ، باکتريهاي هوازي ديگر قادر به ادامه حيات و استفاده از مواد غذائي نخواهند بود . در چنين حالتي باکتريهاي غيرهوازي که قادر به استفاده از اکسيژن مواد آلي هستند وارد ميگردند .

بدين ترتيب تجزيه مواد در اثر وجود باکتريهاي غيرهوازي ، سبب بوجود آمدن اسيدهاي آلي ، کربناتهاي اسيدي ، اکسيد کرين و هيدروژن سولفوره شده و در مرحله بعدي آمونياک ، کربناتهاي اسيدي اکسيد کربن و سولفيتها بوجود ميآيند . در مرحله نهايي تجزيه و تخمير ، آمونياک ، متان ، اکسيد کربن و سولفيتها بوجود مي آيند .

در مرحله نهايي تجزيه و تخمير ، آمونياک ،متان ، اکسيد کربن و سولفيت ها توليد ميگردند . در تصفيه خانه هاي فاضلاب ، حوضهاي هوارساني ، واحد اصلي در تجزيه و تصفيه فاضلاب يعني از بين بردن مواد آلي و کاهش مقدار ( بي . او . دي ) ميباشد و در واقع در اين واحد است که تصفيه در مجاورت باکتريهاي هوازي انجام مي گيرد .

تجزيه و تخمير مواد لبني که در آنها هوا دميده نميشود را هضم لجن مينامند که توسط باکتريهاي هوازي و در مخازن هاضم انجام ميپذيرد و توليد گازهاي متان و اکسيد کربن مؤيد چنين تخميري است .

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب شیخ فضل الله ۰۹۱۲-abtinsazehmodern-ir
نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب شیخ فضل الله ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *