نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب فرحزاد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب فرحزاد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

استفاده از تجهیزات ایمنی در هنگام کار باعث پیش‌گیری از بروز حوادث ناگوار می‌شود. این تجهیزات بر اساس شرایط محیطی که فرد در آن مشغول به کار و فعالیت است طراحی و تولید می‌شوند. برای حفظ ایمنی گوش در برابر اصوات بلند، سرما، ضربه و مواد شیمیایی از محافظه‌ای گوش استفاده می‌شود. این تجهیزات باید به‌گونه‌ای طراحی شوند که صدا را بیش‌ازحد استاندارد کاهش ندهند و سطح هوشیاری شنیداری فرد را پایین نیاورند، اهمیت این موضوع در مواقع اضطراری که پیام‌های هشدار صوتی، فرد را از خطر آگاه می‌سازند،نمود پیدا می‌کند. ما در شرکت آبتین سازه مدرن ، برای نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله از بهترین تجهیزات ایمنی استفاده می کنیم.

در این قسمت قصد داریم تا شما را با تعدادی از تجهیزات ایمنی موجود در شرکتمان آشنا کنیم.

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب فرحزاد -abtinsazehmodern-ir

گوشی اسفنجی بنددار  می‌تواند به نسبت کاهش نویز 32 دسی‌بلی آن اشاره کرد. 

به علاوه با استفاده از فناوري پوشش دهي نانوالياف در ماسك‌هاي تنفسي و پزشكي كارايي اين نوع ماسك‌ها در مقايسه با انواع تجاري آن به صورت قابل ملاحظه‌اي بهبود مي‌يابد. اتصال شبكه‌اي لايه نانوالياف و ساير لايه‌هاي ماسك، مانع حركت لايه‌ها شده و نفوذپذيري ماسك را به مقدار بسيار جزيي كاهش مي‌دهد. در فرايند توليد ماسك‌ها ابتدا لايه نانوالياف بر روي لايه مياني ماسك ايجاد شده كه پس از فرايند پايدار سازي به لايه هاي ديگر ماسك دوخته مي شود.

ماسكهاي اصلاح شده با نانوالياف با توجه به كيفيت بالايي كه دارند براي عموم مردم، پزشكان و افرادي نسبت به آلودگي محيط حساسيت بالا دارند قابل استفاده است. علاوه بر اين، يك لايه ي كربني موجود در اين ماسك ها، خاصيت تصفيه هوا و جلوگيري از تنفس ريزگردها و آلودگي هاي محيطي را به شدت افزايش داده است.

كفش ايمني  از رويه‌اي از جنس چرم مصنوعي برخوردار است و مقاومت بالايي در برابر سايش و ضربه دارد. علت مقاومت آن در برابر ضربه هم وجود يك لايه‌ي كامپوزيتي در قسمت سرپنجه است كه از وارد آمدن آسيب به پا در هنگام سقوط اجسام سنگين جلوگيري مي‌كند. اين كفش به جهت عدم وجود قطعات فلزي در ساخت آن از خواص آنتي استاتيكي برخوردار است و براي كارهايي كه با برق سروكار دارد مناسب است.

حداكثر ولتاژ قابل پشتيباني 380 ولت است. زيره‌اي  اين كفش درنظر گرفته شده از جنس پلي يورتان بوده و علاوه بر انعطاف بالا در برابر سايش، از مقاومت خوبي برخوردار است. 

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب فرحزاد -abtinsazehmodern-ir

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب فرحزاد ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *