نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب هفت تیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب هفت تیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

آیا با مزایای عایق های صوتی لوله های آب و فاضلاب آشنا هستید؟ آیا می دانید که عایق های صوتی لوله های آب علاوه بر کاهش صدای آب جاری در لوله های آب در جلوگیری از نشت و ترکیدگی لوله های آب موثرند؟

پشم سنگ لوله ای، علاوه بر اینکه یک عایق حرارتی است و برای عایق‌کاری حرارتی لوله‌ها استفاده می‌شود، یک عایق صوتی نیز هست که از آن می‌توان در عایق کاری صوتی تمام لوله‌ها از جمله لوله‌های سرویس‌های بهداشتی، حمام و لوله‌های فاضلاب استفاده کرد.

عایق صوتی پشم سنگ از دو طریق باعث کاهش صدا می‌شود: با کاهش انتقال صدا و جذب صدا. پشم سنگ بازده بالایی در جذب و کاهش صدا دارد.
باید به خاطر داشت که مقدار کاهش انرژی صوتی در هنگام عبور از مواد به ضخامت آن‌ها بستگی دارد. در پشم سنگ با افزایش ضخامت، بخصوص در فرکانس‌های کم، مقدار کاهش انرژی صوتی افزایش می‌یابد.

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب هفت تیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

از ویژگی‌های عایق صوتی پشم سنگ لوله ای، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
الف ) جذب صوت بالا
ب ) ضد حریق و ایستایی بالا در برابر حرارت
ج )  عایق حرارتی با بازده بالا
د )  سازگار با مصالح ساختمانی و فاقد خوردگی

نوع دیگری از عایقهای صوتی که در ساختمان استفاده می شود فومهای الاستومری می باشد که در مقایسه با پشم سنگ از قدرت جذب صوت بالاتری برخوردار است.

این عایق ها دارای مزایایی همچون : ضد حریق و نسوز، ضد آب و دارای ساختار سلولی بسته، عایق صوتی (جاذب صدا)، دارای ساختار سلولی بسته، عمر مفید بسیار بالا، مناسب برای انواع شرایط آب و هوایی، ضریب انتقال حرارت بسیار ناچیز، سرعت بالا در نصب و اجرا، محافظت در برابر خوردگی بین عایق و لوله (فلز)، عایق خود چسب و فوم چسب‌دار، دوستدار محیط زیست، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، قابلیت رنگ پذیری و دارای گواهینامه‌های معتبر داخلی و خارجی.

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب هفت تیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب هفت تیر ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *