نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب کامرانیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب کامرانیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در صورت آب دادن پکیج و بروز هر گونه نشتی و ترکیدگی چه باید کرد؟

در صورتیکه متوجه نشتی از داخل پکیج شدید ابتدا با مشاهده فشار بار دستگاه دقت کنید درجه از عدد ۲ نگذشته باشد . لازم به ذکر است زمانی که فشار بار پکیج زیاد شده باشد تخلیه آب اضافی در پکیج توسط شیر تخلیه امری عادی میباشد . و البته لازم به ذکر است این افزایش فشار به دو دلیل میتواند باشد اول اینکه شیر پرکن پکیج را نیمه باز گذاشتیم و کامل نبستیم و دوم در صورتیکه با افزایش دما فشار نیز بالا میرود ایراد از منبع انبساط میباشد که در این صورت اول سعی به باد زدن منبع انبساط پکیج نمایید که توضیحات آن را داده ام و در صورتیکه باد نگرفت و یا آب از والف بیرون آمد باید منبع انبساط تعویض گردد .

نکته : در صورتیکه با افزایش دما فشار نیز بالا میرفت و منبع انبساط را تست کرده و باد داشت به احتمال زیاد شیلنگ و یا رابط منبع انبساط رسوب گرفته که باید تعویض گردد.

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب کامرانیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

  • دلیل بعدی در پکیج های تک مبدله اتفاق میافتد و به خاطر سوراخ شدن جدار داخلی مبدل حرارتی میباشد

  • گاهی نیز افزایش فشار بار پکیج به خاطر خراب بودن منبع انبساط بوده که باعث میشود زمانی که پکیج روشن است با منبسط شدن آب و افزایش حجم مقدار زیادی را از شیر تخلیه خارج کند

  • ولی در صورتی که با توجه به نکات بالا مشکل برطرف نشد قبل از تماس با سرویسکار با انجام کارهای زیر مانع از تخریب بیشتر پکیج شوید

  • ابتدا باید تمام شیرهای فلکه ی آب را بست

  • سپس باید دستگاه را از برق جدا کرد

  • سپس باید شیر گاز را ببندیم

  • تمام این موارد انجام شوند در صورت بروز خطر به دستگاه نزدیک نشوید و این مراحل را از بیرون انجام دهید یعنی فیوز را از بیرون قطع کیند گاز اصلی را از بیرون ساختمان ببنید آب را هم به همین شکل با ما تماس حاصل نمایید.

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب کامرانیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب کامرانیه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *