نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در حقانی 09126533022

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در حقانی 09126533022

یک لوله‌ی شکسته را در نظر بگیرید که در پایین چندین متر خاک فشرده دفن شده است. بخصوص چنانچه در محلی واقع شده باشد که دسترسی به آن دشوار است، برای نمونه زیر ساختمان، یک باغ یا سازه‌هایی مانند جاده‌ها، راه‌ها یا دیوارهای نگهدارنده.

در قبل فقط یک گزینه وجود داشت و آن کندن زمین و جایگزینی لوله بود که صرفنظر از محل آن در اغلب موارد زیاد مشکل بود. 
یکی از مشکلات اصلی در جایگزینی لوله این است که اجرای آن می‌تواند هزینه‌ی زیاد زیادی داشته باشد. حفر زمین و تعویض لوله می‌تواند پرهزینه باشد.
تعمیرات لوله‌ها یک گزینه‌ی بسیار مقرون به صرفه‌تر است. این طریق دربایستن به نیروی شغل اقلیت دارد زیرا سیستم لوله‌کشی نباید از زمین جدا شود. علاوه بر این، احتیاج به صرف پول بسیار برای مصالح جدید نمی‌باشد و به انگیزه استفاده از روشی با میزان تخریب کمتر کار بازسازی کمتری بیچارگی خواهد بود.

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در حقانی 09126533022-abtinsazehmodern-ir

ترمیم لوله کمتر تخریبی بوده و فلذا مزاحمت برای همسایه‌ها به حداقل می‌رسد.
حفر کردن زمین برای تعویض لوله‌ها بر روی ساکنین کارایی می‌گذارد.

این فرایند نه فقط کار زیاد بیشتری خواهد بود که احتیاج به زمان قابل توجهی دارد بلکه خطرات ناشی از گودال‌ها و توده‌های آوار نیز هستی دارد.
تعمیرات لوله یک روش با سختی کمتر در نظر گرفته می‌شود. جدا از اینکه فرایندی سریع‌تر است، بازسازی آسان‌تر بوده و مزاحمت برای سایرین به دست کم می‌رسد. 

حفاری برای دسترسی به لوله‌ها و جایگزینی آنها با لوله‌های جدید ماندگاری را تضمین می‌کند اما همانطور که ذکر شد می‌تواند فرایندی بسیار پر هزینه و زمان‌بر باشد.
یکی از دشواری ها اصلی در جایگزینی لوله این است که اجرای آن می‌تواند هزینه‌ی زیاد زیادی داشته باشد. حفر زمین و تعویض لوله می‌تواند پرهزینه باشد.
تعمیرات لوله‌ها یک گزینه‌ی بسیار مقرون به صرفه‌تر است. این طریق احتیاج به نیروی شغل اقلیت دارد زیرا سیستم لوله‌کشی نباید از زمین جدا شود. علاوه بر این، دربایستن به صرف پول زیاد برای مصالح جدید نمی‌باشد و به انگیزه استفاده از روشی با میزان ویرانی کمتر کار بازسازی کمتری احتیاج خواهد بود. ترمیم لوله کمتر تخریبی بوده و بنابراین مزاحمت برای همسایه‌ها به حداقل می‌رسد.

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در حقانی 09126533022-abtinsazehmodern-ir

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در حقانی 09126533022

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *