نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در منظریه 09126533022

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در منظریه 09126533022

چرا نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله ؟

تا کنون مقالات زیادی در وب سایت کمپانی آبتین سازه مدرن ، ذکر شد اما درباره ضرورت و چرایی نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله صحبتی به میان نیامد. برای کسب اطلاعات با ما همراه باشید.

اکنون هدر رفت آب به یک نگرانی جهانی تبدیل شده است. تقاضا برای آب در حال افزایش است. این مسئله مدیریت تقاضا و اصلاح الگوی مصرف را ضروری ساخته است.

با تولید داده‌های آموزشی و اعمال آن به شبکه عصبی، شبکه قادر خواهد بود که با اخذ اختناق گرهی، موقعیت و مقدار تقریبی نشت گرهی  می‌تواند.

یکی از مسائل مهم در مدیریت منابع آب، مسئله قیمت تمام شده آب است.

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در منظریه 09126533022-abtinsazehmodrn-ir

عوامل مؤثر بر قیمت آب را می‌توان به چهار دسته توزیع آب؛ خرید، تأمین و برداشت آب؛ تصفیه و گندزدایی و نگهداری تأسیسات و ساز و برگ آب بخش نمود.

تقسیم پخش آب عامل اول دربرگیرنده متغیرهای خرج حمل و نقل، کرایه ماشین‌آلات، استهلاک ساختمان و استهلاک ماشین‌آلات و تجهیزات تولید، و عامل دوم دربرگیرنده متغیرهای فرسایش وسائط نقلیه فرآوری و تعمیر و نگهداری دارایی‌های مقاوم تولید می‌باشند.

در بخش پالایش عامل نخست شامل متغیرهای استهلاک تأسیسات، پخش و فروش حقوق آبدار، گندزدا، فرسایش ماشین‌آلات و تجهیزات فرآوری و فرسایش ساختمان و عامل دوم شامل متغیر اجاره ماشین‌آلات است.

در تقسیم خرید عامل اول شامل متغیرهای فرسایش ماشین‌آلات و ساز و برگ تولید، آب خریداری شده، کرایه ماشین‌آلات، هزینه حمل و نقل و استهلاک وسائط نقلیه فرآوری و در عامل دوم متغیر فرسایش ساختمان پیمان دارند.

در بخش حفاظت تأسیسات در عامل اول متغیرهای استهلاک ماشین‌آلات و تجهیزات تولید، فرسایش وسایط نقلیه تولید، استهلاک ساختمان و خرج نگهداری توسط آبدار و در عامل دوم متغیرهای استهلاک دیگر دارایی‌ها، اجاره ماشین‌آلات، توزیع و فروش حقوق  قرار دارند.

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در منظریه 09126533022-abtinsazehmodrn-ir

با افزایش جمعیت و نیاز روزافزون به منابع آب، کاربرد مجدد از پساب تصفیه خانه ها، به عنوان منابع جدید آب، زیاد مورد توجه قرار گرفته است.

فاضلاب های خانگی به دو بخش دسته می شوند: دسته نخست جریان فاضلاب برآمده از آشپزخانه، لباسشویی، گرمابه و دستشویی می باشد که در مجموع آنها را فاضلاب خاکستری می نامند.

دسته دوم جریان فاضلاب ناشی از آبخانه ها است که فاضلاب سیاه نامیده می شود. بر پایه مثال گیری های اتمام شده فاضلاب خاکستری حدود 62 درصد از همه مصرف آب خانگی را تشکیل می دهد. 

نشت یابی آب با دستگاه و لوله بازکنی در منظریه 09126533022

در شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

09126533022

09127527087

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *