نشت یابی آب

نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب 09126533022

نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب 09126533022 شهر آرا

چگونگی تعمیر، لکه گیری و رفع نم نقاط نم دار ساختمان :

برای این که نم و رطوبت ساختمان را رفع کنید باید روش آن را بدانید . ممکن است رطوبت دیوارها در اثر ایجاد میعان در فضای داخلی ساختمان و یا نفوذ آب از بیرون ساختمان به درون دیوارها بوجود آمده باشد که در این صورت باید عملیات مربوطه را انجام داد . بهترین راه این است که یک ورقه آلومینیومی مربع شکل طوری بر روی دیوار قرار داده شود که هوا از هیچ یک از اضلاع آن وارد نشود . بگذارید ۲ روز به همین شکل باقی بماند و سپس آن را بردارید . اگر قسمت بیرونی نوار آلومینیومی نمناک است مشکل از میعان داخل ساختمان می‌باشد و باید اقدامات لازم را انجام داد .

نشت یابی آب

این مشکل را می‌توان با نصب یک دستگاه رطوبت زا و یا یک دستگاه تهویه در زیرزمین حل کرد و به راحتی به حل مشکل پرداخت . اگر بخشی از ورقه آلومینیومی که با دیوار در تماس بوده نمناک شد ، مشکل از بیرون ساختمان است بنابراین برای تعمیر و از بین بردن این مشکل به ترتیب زیر عمل نمایید .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی آب با دستگاه نشت یاب09127527087 تهران ویلا

  • دیوارهای ساختمان را به درستی بررسی کنید و محل نشتی آب و نقاطی که دارای درز و شکاف هستند را شناسایی کنید تا مشکل حل شود . این نقاط می‌توانند طرفین بالایی سقف که به ناودانی منتهی می‌شوند و یا زیر طاق بالکن باشد . در صورت امکان نگذارید مسیر آب به سمت دیوارها باشد .

  • سوراخها و شکافهای بزرگ در دیوار و سقف باید قبل از جداربندی و رنگ کردن تعمیر شوند . برای این منظور می‌توانید از سیمان آبی استفاده کنید تا مشکلتان حل شود .

نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله ی تخصصی در تمامی نقاط تهران : تنها در

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اوشان 09126533022

شرکت آبتین سازه مدرن 

شماره تلفن تهران :

09126533022

09127527087

همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *