نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تهرانپارس۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تهرانپارس۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است. این گیرنده و فرستنده که درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارد. این کپسول را باید بر روی لوله‌ها، دیوارها یا مکان مورد نظر حرکت دهید تا فرسنده امواج خود را طرف هدف مورد نظر بفرستد و سپس امواج بازکشتی را دریافت کند. در این عملیات با روشهای خاص کامپیوتری توسط دستگاه نشت یاب، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ها آشکار می‌شود. 

نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

در کشور ما نیز از این دستگاه استفاده فراوانی می‌شود. شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه از این دستگاه جهت پیدا کردن محل نشب آب استفاده می‌کنند. در واقع شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز از پیشرفت تکنولوژی عقب نمانده‌اند و از دستگاه‌های جدید استفاده می‌کنند. وجود دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر زیادی در حرفه لوله بازکنی داشته است. با وجود این دستگاه کار بسیاری از لوله بازکنها راحت شده و به راحتی می‌توانند محل نشت را پیدا کنند.

نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

اگر خرابی و یا نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان شما بر اثر نشت و ترکیدگی لوله آب باشد ، حتما  میبایست قسمت سوراخ و ترکیده شده لوله پیدا شده و تعمیر تخصصی شود.شاید هم نیاز به تعویض بخشی از لوله کشی ساختمان خود باشید.این مورد می تواند از چند سانتی متر تا چندین متر و در مواردی متاسفانه به تعویض کل لوله کشی ساختمان منتهی شود .حالا پس از تعمییر لوله کشی ساختمان شما ، محل تخریب شده از ساختمان باید اصلاح شود و به حالت اولیه برگردد، که می تواند شامل کاشی کاری یا موزاییک کاری مجدد یا گچکاری و ریزه کاری خاص و … باشد. نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

این نکته را میبایست شما مد نظر داشته باشید که یافتن نقطه ای و دقیق  محل نشت و ترکیدگی لوله اصلا هزینه اضافی نیست زیرا از تخریب بی مورد ساختمان شما جلوگیری کرده و میزان کلی سطح تخریب شده را نیز کاهش می دهد.علاوه بر این ممکن است اصلا نشتی و یا خرابی اتفاق نیفتاده باشد و برخی اتصالات در لوله کشی مشکل داشته باشند که بدون تخریب و تحمیل هزینه های گزاف آن ، مشکل به راحتی حل خواهد شد.

نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ۰۹۱۲۶۵۳۳۰۲۲-abtinsazehmodern-ir

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی آب

شرکت آبتین سازه مدرن

02177546400

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید 

09126533022

09127527087

 سایت تبلیغاتی : آرمیتیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *