تشخیص ترکیدگی لوله اندرزگو تهران 989127527087+

نشت یابی ازگل تهران ، آبتین سازه 989127527087+

نشت یابی ازگل تهران ، آبتین سازه 989127527087+

شرکت آبتین سازه مدرن با مجرب ترین کادر در زمینه نشت یابی ازگل تهران در این محله آماده سرویس دهی به شما هم محلی های عزیز می باشد.

نشت یابی ازگل تهران

تعیین موقعیت نشت یابی

فرار آب از یک لوله تحت فشار صدای خاصی ایجاد می کند وامواج صوتی با فرکانس های متفاوتی را منتشر میکند.فرکانس های ایجاد شده در نشت یابی از یک نمونه نشت خاص همان نشت است و بستگی به قطر و جنس لوله دارد اندازه و شکل شکستگی فشار داخل لوله و طبیعت زمینی که آب نشتی به داخل آن تخلیه می شود.

صدایی که تولید می شود با سرعتی که بستگی به برخی خصوصیات فوق دارد در طول لوله منتقل شده و از طریق جسم لوله و خاک پیرامون آن به اطراف منتشر می شود.

هر چقدر که صدا از محل تولید آن دور می شود خصوصیات آن به تدریج به واسطه برخورد با محیط اطراف و تداخل با ارتعاشات دیگر حاصل از سایر تاسیسات مدفون زیر زمینی تغییر می یابد.

معابر با سطح سخت  و یا فرش شده بهترین شرایط را برای تعیین موقعیت نشت یابی دارند سطوح پوشش شده با بتن بیشترین حساسیت را دارند و صداهای دیگر اطراف را جذب می کنند.سطوح آسفالت شده و سنگفرش شده بهترین شرایط کاری را دارند.

در نقاطی که خطوط آبرسانی زیر سطوح با پوششگیاهی می باشند بایستی ابتدا علف ها وریشه ها را کنار زد بعداً تجهیزات نشت یابی را بر روی خاک سفت قرار داد.

 

abtinsazehmodern.ir

این شرکت با دستگاه های حرفه ای وکارکنان ماهر در زمینه نشت یابی فقط با یک تماس تلفنی در محل حاضر می شوند و کار خود را حرفه ای انجام می دهندو محل نشت یابی را تعمیر کرده و مثل روز اول به شما تحویل می  دهند و تا رضایت شما را جلب کنند.سایر همکاران ما

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *